Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kedl
Jan Brandtlík
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
5 232
Od nejnovějších
Enigma
(2001)
4. 1. 2016
6
Jurský svět
(2015)
13. 8. 2015
8.5
Bojovník
(2015)
13. 8. 2015
7
Papírová města
(2015)
13. 8. 2015
6
Ant-Man
(2015)
13. 8. 2015
7
Terminátor Genisys
(2015)
13. 8. 2015
4.5
Vykolejená
(2015)
13. 8. 2015
5.5
Nesmrtelný
(2015)
13. 8. 2015
3.5
Birdman
(2014)
2. 2. 2015
4
Hacker
(2015)
2. 2. 2015
5.5
Velké Oči
(2014)
2. 2. 2015
5.5
Nezlomný
(2014)
2. 2. 2015
5.5
Zabít tiše
(2012)
28. 12. 2014
9.5
J. Edgar
(2011)
28. 12. 2014
6.5
Zpráva o Europě
(2013)
28. 12. 2014
8.5
Jack a obři
(2013)
28. 12. 2014
4
Carrie
(2013)
28. 12. 2014
5
Riddick
(2013)
28. 12. 2014
4.5
Vše je ztraceno
(2013)
28. 12. 2014
8.5
Nebe existuje
(2014)
28. 12. 2014
4
Jack Ryan: V utajení
(2014)
3. 11. 2014
7.5
Já, Frankenstein
(2014)
3. 11. 2014
3
Špinavý trik
(2013)
3. 11. 2014
7.5
Klub poslední naděje
(2013)
3. 11. 2014
6.5
12 let v řetězech
(2013)
3. 11. 2014
6.5
Herkules: Zrození legendy
(2014)
3. 11. 2014
4
Vlk z Wall Street
(2013)
3. 11. 2014
8.5
Na život a na smrt
(2013)
3. 11. 2014
8
47 Róninů
(2013)
3. 11. 2014
7
Zpátky do ringu
(2013)
3. 11. 2014
5
NON-STOP
(2014)
3. 11. 2014
7
Zimní příběh
(2014)
3. 11. 2014
2.5
Prodloužený víkend
(2013)
3. 11. 2014
8.5
RoboCop
(2014)
3. 11. 2014
8.5
LEGO® příběh
(2014)
3. 11. 2014
8
Noe
(2014)
3. 11. 2014
7.5
Ona
(2013)
3. 11. 2014
8
(Ne)zadaní
(2014)
3. 11. 2014
7
Pompeje 3D
(2014)
3. 11. 2014
5.5
Koleje osudu
(2013)
3. 11. 2014
6.5
Načíst další
1
4
5
6
131