Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
dubjanka
Jana Metlíková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
34
Od nejnovějších
Chlap na střídačku
(2020)
4. 8. 2020
4.5
Démon zatracení
(2019)
4. 8. 2020
8
Bobule
(2008)
4. 8. 2020
6.5
3Bobule
(2020)
4. 8. 2020
6.5
Nenávist
(2019)
4. 8. 2020
6
Gentlemani
(2020)
4. 8. 2020
8.5
Zítra to roztočíme, drahoušku...!
(1976)
13. 3. 2015
10
Přednosta stanice
(1941)
13. 3. 2015
9
Jak vytrhnout velrybě stoličku
(1977)
13. 3. 2015
10
Indiana Jones a poslední křížová výprava
(1989)
27. 2. 2015
10
Focus
(2015)
27. 2. 2015
5.5
Tři bratři
(2014)
27. 2. 2015
1
Apollo 13
(1995)
19. 2. 2015
9
Sněženky a machři
(1983)
19. 2. 2015
10
Pojedeme k moři
(2014)
19. 2. 2015
10
Smrtonosná past
(1988)
30. 1. 2015
10
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
30. 1. 2015
8.5
Statečné srdce
(1995)
30. 1. 2015
9.5
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
30. 1. 2015
9.5
Ostře sledované vlaky
(1966)
20. 1. 2015
9.5
Mlčení jehňátek
(1991)
20. 1. 2015
9
Zelená míle
(1999)
20. 1. 2015
10
E. T. – Mimozemšťan
(1982)
31. 7. 2014
7
Vesničko má středisková
(1985)
31. 7. 2014
9.5
Titanic
(1997)
31. 7. 2014
10
Bony a klid 2
(2014)
29. 5. 2014
5.5
Frankensteinova armáda
(2013)
29. 5. 2014
6
Godzilla
(2014)
29. 5. 2014
8.5
Obecná škola
(1991)
15. 5. 2014
7.5
S čerty nejsou žerty
(1985)
15. 5. 2014
10
Alvin a Chipmunkové 2
(2009)
15. 5. 2014
5
Slunce, seno, erotika
(1991)
15. 5. 2014
8
Dědictví aneb Kurva se neříká
(2014)
1. 4. 2014
4
Forrest Gump
(1994)
1. 4. 2014
9.5