Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
dagous
Jarmila Řezníčková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
33
Od nejnovějších
Adéla ještě nevečeřela
(1978)
28. 7. 2015
9.5
Světáci
(1969)
28. 7. 2015
9
Vrchní, prchni!
(1981)
28. 7. 2015
9
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
28. 7. 2015
9
Titanic
(1997)
28. 7. 2015
9.5
Na samotě u lesa
(1976)
28. 7. 2015
9.5
Vesničko má středisková
(1985)
28. 7. 2015
10
S čerty nejsou žerty
(1985)
28. 7. 2015
9.5
Pelíšky
(1999)
28. 7. 2015
9.5
Avatar
(2009)
28. 7. 2015
7
Temný rytíř
(2008)
28. 7. 2015
9
Forrest Gump
(1994)
28. 7. 2015
10
Návštěvníci
(1993)
4. 8. 2014
10
Krakonoš a lyžníci
(1981)
4. 8. 2014
9
Hrátky s čertem
(1956)
4. 8. 2014
9
Eugéniové
(2014)
29. 5. 2014
0.5
Fair Play
(2014)
29. 5. 2014
7.5
RoboCop
(2014)
29. 5. 2014
5
Divergence
(2014)
16. 5. 2014
7.5
Godzilla
(2014)
16. 5. 2014
8
Nezapomenutelné prázdniny
(2013)
16. 5. 2014
9
Dlouhá cesta dolů
(2014)
26. 4. 2014
7
Liv & Ingmar
(2012)
26. 4. 2014
2
Walesa: člověk naděje
(2013)
26. 4. 2014
5.5
Pojedeme k moři
(2014)
26. 4. 2014
10
Dědictví aneb Kurva se neříká
(2014)
4. 4. 2014
3
Vampýrská akademie
(2014)
4. 4. 2014
6
LEGO® příběh
(2014)
4. 4. 2014
10
Něžné vlny
(2013)
4. 4. 2014
6.5
Need for Speed
(2014)
4. 4. 2014
8
Nymfomanka, část I.
(2013)
3. 4. 2014
3.5
Vejška
(2014)
3. 4. 2014
9.5
Bony a klid 2
(2014)
3. 4. 2014
8