Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jto_rating
Tomáš Trnka
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 229
Od nejnovějších
Zranitelná srdce
(2022)
28. 8. 2024
7
Longlegs
(2024)
23. 8. 2024
7
500 dní se Summer
(2009)
16. 8. 2024
9
Kouzelná Beruška a Černý kocour
(2015)
9. 8. 2024
6
Smrtelné zlo: Probuzení
(2023)
9. 8. 2024
7
Operace Poštmistr
(2024)
30. 7. 2024
7
365 dní
(2020)
30. 7. 2024
4
Deadpool & Wolverine
(2024)
28. 7. 2024
7
Dívka a moře
(2024)
27. 7. 2024
7
Dungeons & Dragons: Čest zlodějů
(2023)
27. 7. 2024
9
Všechno, všude, najednou
(2022)
27. 7. 2024
9
Zahájení letních olympijských her 2024 Paříž
(2024)
27. 7. 2024
6
Jedeme na teambuilding
(2023)
22. 7. 2024
4
Bratři Daltonovi
(2010)
22. 7. 2024
6
Čas na dobrodružství
(2010)
21. 7. 2024
8
Strážci
(2024)
21. 7. 2024
5
V hlavě 2
(2024)
19. 7. 2024
8
Banda
(2019)
18. 7. 2024
8
Motorkáři
(2023)
18. 7. 2024
7
Středo-džungle
(2009)
16. 7. 2024
4
Království Planeta opic
(2024)
15. 7. 2024
8
The Originals
(2013)
14. 7. 2024
7
Perníkový táta
(2008)
13. 7. 2024
9
Já, padouch 4
(2024)
8. 7. 2024
6
Kos v ostružiní
(2023)
4. 7. 2024
5
Sisu
(2022)
4. 7. 2024
6
Pig
(2021)
3. 7. 2024
8
Červený trpaslík
(1988)
3. 7. 2024
8
Městečko South Park
(1997)
3. 7. 2024
6
Skyfall
(2012)
2. 7. 2024
7
Matka versus android
(2021)
1. 7. 2024
5
Vetřelec
(1979)
30. 6. 2024
9
Lesní duch
(1981)
24. 6. 2024
7
E. T. – Mimozemšťan
(1982)
23. 6. 2024
8
Blízká setkání třetího druhu
(1977)
23. 6. 2024
8
Poltergeist
(1982)
23. 6. 2024
7
Avatar: Legenda o Aangovi
(2005)
23. 6. 2024
8
Matilda
(1996)
20. 6. 2024
6
After: Přiznání
(2020)
15. 6. 2024
4
After: Polibek
(2019)
15. 6. 2024
5
1
28
29
30
31