Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jto_rating
Tomáš Trnka
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 210
Od nejnovějších
Matka versus android
(2021)
1. 7. 2024
5
Vetřelec
(1979)
30. 6. 2024
9
Lesní duch
(1981)
24. 6. 2024
7
E. T. – Mimozemšťan
(1982)
23. 6. 2024
8
Blízká setkání třetího druhu
(1977)
23. 6. 2024
8
Poltergeist
(1982)
23. 6. 2024
7
Avatar: Legenda o Aangovi
(2005)
23. 6. 2024
8
Matilda
(1996)
20. 6. 2024
6
After: Přiznání
(2020)
15. 6. 2024
4
After: Polibek
(2019)
15. 6. 2024
5
Temný krystal
(1982)
14. 6. 2024
6
Stranger Things
(2016)
9. 6. 2024
9
12 úkolů pro Asterixe
(1976)
8. 6. 2024
8
Rivalové
(2024)
27. 5. 2024
8
Boy Kills World
(2023)
27. 5. 2024
7
Furiosa: Sága Šíleného Maxe
(2024)
23. 5. 2024
8
Mlčení jehňátek
(1991)
21. 5. 2024
8
Kaskadér
(2024)
19. 5. 2024
7
Godzilla x Kong: Nové impérium
(2024)
19. 5. 2024
6
Stovky bobrů
(2024)
19. 5. 2024
8
Ripley
(2024)
18. 5. 2024
9
Asterix a Olympijské hry
(2008)
14. 5. 2024
6
Malé ženy
(2019)
12. 5. 2024
8
Planeta opic
(2001)
11. 5. 2024
7
Ted
(2024)
11. 5. 2024
6
Muž na laně
(2015)
9. 5. 2024
8
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
9. 5. 2024
10
Fontána
(2006)
8. 5. 2024
7
Blade Runner
(1982)
7. 5. 2024
9
Panika v městečku
(2000)
3. 5. 2024
8
Panique au village
(2002)
3. 5. 2024
8
Nejhorší člověk na světě
(2021)
1. 5. 2024
8
Největší hity
(2024)
1. 5. 2024
7
Zatracená krvavá láska
(2024)
30. 4. 2024
5
Čas zabíjet
(1996)
29. 4. 2024
7
Opičí muž
(2024)
28. 4. 2024
8
Nelítostný souboj
(1995)
27. 4. 2024
9
Vyjednavač
(1998)
26. 4. 2024
8
L. A. - Přísně tajné
(1997)
24. 4. 2024
8
Šógun
(2024)
23. 4. 2024
8
Načíst další
1
18
19
20
31