Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Kozetka
Jana Švandová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
25
Od nejnovějších
Dokonalý trik
(2006)
15. 1. 2014
9.5
Kamarád taky rád
(2011)
15. 1. 2014
5.5
Vrtěti ženou
(2011)
14. 1. 2014
6.5
Wolverine
(2013)
14. 1. 2014
8
Milionář z chatrče
(2008)
14. 1. 2014
8
Good bye, Lenin!
(2003)
13. 1. 2014
8
Forrest Gump
(1994)
13. 1. 2014
9.5
Dívka s perlou
(2003)
13. 1. 2014
6
Umělec
(2011)
13. 1. 2014
9
Atlas mraků
(2012)
13. 1. 2014
9.5
Výměna
(2008)
13. 1. 2014
9
Příliš dlouhé zásnuby
(2004)
13. 1. 2014
8.5
500 dní se Summer
(2009)
13. 1. 2014
9
Kvaska
(2007)
13. 1. 2014
4.5
Klikař Charlie
(2007)
13. 1. 2014
5
Předčítač
(2008)
13. 1. 2014
6
Twilight sága: Nový měsíc
(2009)
13. 1. 2014
1
Stmívání
(2008)
13. 1. 2014
4.5
Vratné lahve
(2007)
13. 1. 2014
9.5
Obsluhoval jsem anglického krále
(2006)
13. 1. 2014
8.5
Anděl Páně
(2005)
13. 1. 2014
9
Pelíšky
(1999)
13. 1. 2014
9.5
Václav
(2007)
10. 11. 2008
7
O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli
(1996)
13. 3. 2008
5
Ostře sledované vlaky
(1966)
4. 1. 2008
4