Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
paly
Pavol Petrovič
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
195
Od nejnovějších
Fantasy Island
(2020)
12. 5. 2020
6.5
Titans
(2018)
17. 4. 2020
8.5
Sexuální výchova
(2019)
17. 4. 2020
9
Robin Hood
(2018)
13. 4. 2020
7.5
Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života
(2003)
13. 4. 2020
7.5
The Grand Tour
(2016)
13. 4. 2020
9.5
Psí poslání 2
(2019)
13. 4. 2020
8
Bloodshot
(2020)
13. 4. 2020
7
Frčíme
(2020)
13. 4. 2020
7.5
Mizerové navždy
(2020)
13. 4. 2020
8
Constantine
(2005)
24. 3. 2020
8.5
Já, robot
(2004)
24. 3. 2020
9
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
24. 3. 2020
9
Avatar
(2009)
24. 3. 2020
9
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
24. 3. 2020
9.5
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
24. 3. 2020
9.5
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
24. 3. 2020
9.5
Rivalové
(2013)
24. 3. 2020
8.5
Sněžná mela
(2019)
23. 3. 2020
7.5
Souboj s rodinou
(2019)
23. 3. 2020
8.5
Star Wars: Vzestup Skywalkera
(2019)
23. 3. 2020
9
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
(2020)
23. 3. 2020
7.5
Ježek Sonic
(2020)
23. 3. 2020
7
Sněžný kluk
(2019)
12. 3. 2020
8
Špióni v převleku
(2019)
11. 3. 2020
8
Jumanji: Další level
(2019)
11. 3. 2020
8.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
3. 3. 2020
10
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
3. 3. 2020
10
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
3. 3. 2020
10
Simpsonovi
(1989)
3. 3. 2020
9
Trabantem Jižní Amerikou
(2014)
3. 3. 2020
9
Oteckovia
(2018)
3. 3. 2020
7
Jexi: Láska z mobilu
(2019)
19. 2. 2020
6
Kořist
(2019)
19. 2. 2020
5
Trabantem tam a zase zpátky
(2019)
19. 2. 2020
9
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
(2019)
19. 2. 2020
8.5
Zloba: Královna všeho zlého
(2019)
19. 2. 2020
8.5
Dolittle
(2020)
19. 2. 2020
7
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
5. 2. 2020
7.5
Podfukáři 2
(2016)
30. 1. 2020
8
Načíst další
1
2
3
4
5