Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
petr-jakes
Petr Jakeš
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
51
Od nejnovějších
Quo vadis, Aida?
(2020)
28. 9. 2022
9.5
Číslo 5 žije
(1986)
28. 9. 2022
8
Tenet
(2020)
28. 9. 2022
8
Nikdo
(2021)
28. 9. 2022
9
Red Notice
(2021)
28. 9. 2022
7.5
Falcon Rising
(2014)
28. 9. 2022
8.5
Miss Bala
(2019)
28. 9. 2022
6.5
Pravidla pomsty
(2018)
28. 9. 2022
8
Salt
(2010)
28. 9. 2022
8
Život podle Dana
(2007)
22. 9. 2020
8
Špunti na vodě
(2017)
22. 9. 2020
7.5
Pohádky pro Emu
(2016)
22. 9. 2020
9
Milionář z chatrče
(2008)
22. 9. 2020
9
500 dní se Summer
(2009)
22. 9. 2020
6.5
Sicario 2: Soldado
(2018)
22. 9. 2020
7
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
22. 9. 2020
9.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
22. 9. 2020
9
Bez věcí nad věcí!
(2018)
22. 9. 2020
8
Čertí brko
(2018)
25. 12. 2019
4
Princezna a půl království
(2019)
25. 12. 2019
7.5
Annie Hallová
(1977)
25. 12. 2019
6
Přání k mání
(2017)
25. 12. 2019
7
Slitování
(2019)
25. 12. 2019
8
Velký dar
(2017)
12. 12. 2019
9.5
O těle a duši
(2017)
12. 12. 2019
8
Bezva chlap
(2010)
12. 12. 2019
6
Ženy v běhu
(2019)
12. 12. 2019
8
Tři barvy: Modrá
(1993)
12. 12. 2019
7.5
John Wick 2
(2017)
12. 12. 2019
9
John Wick
(2014)
12. 12. 2019
9.5
Gran Torino
(2008)
12. 12. 2019
9.5
Nespoutaný Django
(2012)
12. 12. 2019
9.5
Pašerák
(2018)
12. 12. 2019
7.5
Osm hrozných
(2015)
12. 12. 2019
8
Nevyřízený účet
(2013)
10. 12. 2019
8
Crazy Joe
(2013)
10. 12. 2019
5
Kůže, kterou nosím
(2011)
10. 12. 2019
9.5
Tenkrát v Kalifornii
(2017)
10. 12. 2019
4
Lov lososů v Jemenu
(2011)
10. 12. 2019
8
Poslední mise
(2004)
10. 12. 2019
3.5
1
2