Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Eyesight
Martin Novotny
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
24
Od nejnovějších
T2 Trainspotting
(2017)
7. 5. 2017
9.5
Masaryk
(2016)
7. 5. 2017
8.5
Depeche Mode: Live in Berlin
(2014)
7. 5. 2017
8.5
Tři oříšky pro Popelku
(1973)
2. 9. 2016
9.5
Pád Londýna
(2016)
2. 9. 2016
4
Ben-Hur
(1959)
2. 9. 2016
9.5
Starci na chmelu
(1964)
2. 9. 2016
7.5
Baron Prášil
(1961)
2. 9. 2016
8
Casablanca
(1942)
2. 9. 2016
7.5
Podfukáři 2
(2016)
15. 6. 2016
8.5
Avengers: Age of Ultron
(2015)
10. 6. 2016
5.5
Špión
(2015)
10. 6. 2016
8
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
10. 6. 2016
8
Kniha džunglí
(2016)
10. 6. 2016
8
Poslední lvi
(2011)
10. 6. 2016
8
Musíme se sejít
(2016)
10. 6. 2016
4.5
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
19. 8. 2015
8
Alois Nebel
(2011)
13. 8. 2015
7
Habermannův mlýn
(2010)
13. 8. 2015
8
Jan Hus
(2015)
13. 8. 2015
7
Tři bratři
(2014)
27. 2. 2015
9
Vetřelec
(1979)
27. 2. 2015
9
Nezlomný
(2014)
27. 2. 2015
7
Jupiter vychází
(2015)
27. 2. 2015
7