Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
tini
Anna Herman
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
40
Od nejnovějších
Arrow
(2012)
1. 1. 2018
10
Zpívej
(2016)
31. 12. 2017
3
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
31. 12. 2017
6
Trollové
(2016)
31. 12. 2017
5
Nerve: Hra o život
(2016)
31. 12. 2017
10
Než jsem tě poznala
(2016)
31. 12. 2017
9
Želvy Ninja 2
(2016)
31. 12. 2017
6.5
Labyrint: Zkoušky ohněm
(2015)
29. 12. 2017
9.5
Labyrint: Útěk
(2014)
29. 12. 2017
9.5
Princezna a písař
(2014)
28. 12. 2017
9.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
27. 12. 2017
5.5
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
(2016)
27. 12. 2017
8
Poslední píseň
(2010)
27. 12. 2017
8.5
LOL
(2012)
27. 12. 2017
9
Hannah Montana
(2006)
27. 12. 2017
4.5
Holka z předměstí
(2007)
27. 12. 2017
4
Přístav
(2015)
27. 12. 2017
2.5
Muzikál ze střední
(2006)
27. 12. 2017
5.5
Povinně nezadaný
(2010)
27. 12. 2017
8
Holka s prknem
(2011)
27. 12. 2017
6.5
Špindl
(2017)
27. 12. 2017
1.5
Princezna a chuďas (TV film)
(1997)
27. 12. 2017
9.5
Vánoce v Bostonu
(2005)
27. 12. 2017
6
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
(2004)
27. 12. 2017
9
Kráska a zvíře
(2017)
27. 12. 2017
6
Orel Eddie
(2016)
27. 12. 2017
9
Kobra 11
(1996)
27. 12. 2017
10
Wendy Wu: Bojovnice proti zlu
(2006)
27. 12. 2017
3
Zázračný nos
(2016)
27. 12. 2017
6
Anděl Páně 2
(2016)
27. 12. 2017
8
Moderní Popelka
(2004)
27. 12. 2017
7.5
Popelka
(2015)
27. 12. 2017
9
A zase jedna Popelka
(2008)
27. 12. 2017
8.5
Dva a půl chlapa
(2003)
27. 12. 2017
8
Joey
(2004)
27. 12. 2017
10
Přátelé
(1994)
27. 12. 2017
10
Já jsem ty a ty jsi já
(2006)
27. 12. 2017
7.5
Violetta Koncert
(2014)
27. 12. 2017
9
La La Land
(2016)
27. 12. 2017
7.5
Tini: El gran cambio de Violetta
(2016)
27. 12. 2017
10