Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Octopusson
Šimon Bárta
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
355
Od nejnovějších
Tajemství a smysl života
(2023)
11. 8. 2023
10
Star Wars: Vzestup Skywalkera
(2019)
22. 12. 2019
8.5
Přísně tajné projekty UFO: Odtajněno
(2021)
5. 12. 2019
10
Liga spravedlnosti
(2017)
5. 12. 2019
4.5
Parazit
(2019)
2. 12. 2019
9
Bajkeři
(2017)
27. 11. 2019
3
Premiér
(2019)
9. 10. 2019
0.5
Joker
(2019)
7. 10. 2019
9
Prokletý ostrov
(2010)
29. 7. 2019
9
Zelená kniha
(2018)
26. 7. 2019
7.5
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
17. 7. 2019
7.5
Mrtví neumírají
(2019)
12. 7. 2019
7.5
Muži v černém: Globální hrozba
(2019)
21. 6. 2019
6.5
X-Men: Dark Phoenix
(2019)
16. 6. 2019
7
10 největších tajemství a záhad
(2016)
18. 5. 2019
10
Captain Marvel
(2019)
8. 4. 2019
8
Grimsby
(2016)
8. 4. 2019
6.5
Venom
(2018)
2. 4. 2019
7.5
Pokoj
(2003)
1. 4. 2019
10
Pátrání
(2018)
16. 3. 2019
8.5
LEGO® příběh 2
(2019)
9. 3. 2019
6.5
X-Men: První třída
(2011)
23. 1. 2019
9.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
23. 1. 2019
10
Atlas mraků
(2012)
15. 1. 2019
10
Krásný kluk
(2018)
12. 1. 2019
7
Než přišla bouře
(2018)
2. 12. 2018
7.5
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
(2018)
18. 11. 2018
6.5
Bohemian Rhapsody
(2018)
15. 11. 2018
7.5
Avengers: Infinity War
(2018)
28. 6. 2018
8.5
Kráska a zvíře
(2017)
24. 6. 2018
7.5
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
7. 6. 2018
8
Solo: Star Wars Story
(2018)
7. 6. 2018
8
Dannyho parťáci 3
(2007)
19. 2. 2018
8.5
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
13. 2. 2018
10
Vzhůru do oblak
(2009)
12. 2. 2018
8
Sherlock
(2010)
12. 2. 2018
9
Marley a já
(2008)
12. 2. 2018
6.5
Raubíř Ralf
(2012)
12. 2. 2018
7.5
Iron Sky
(2012)
12. 2. 2018
6.5
Amazing Spider-Man
(2012)
12. 2. 2018
6.5
Načíst další
1
2
3
4
9