Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Zoompie
Eva Kunzová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
14
Od nejnovějších
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
26. 8. 2020
8
Parazit
(2019)
26. 8. 2020
9.5
X-Men: Dark Phoenix
(2019)
26. 8. 2020
5
Venom
(2018)
14. 5. 2019
7
Captain Marvel
(2019)
14. 5. 2019
8.5
Avengers: Endgame
(2019)
14. 5. 2019
9.5
Spider-Man: Homecoming
(2017)
6. 6. 2018
9.5
Thor: Ragnarok
(2017)
6. 6. 2018
10
Black Panther
(2018)
6. 6. 2018
10
Avengers: Infinity War
(2018)
6. 6. 2018
10
Doctor Strange
(2016)
17. 7. 2017
9.5
Loupež ve velkém stylu
(2017)
17. 7. 2017
9
Příchozí
(2016)
17. 7. 2017
10
Psí poslání
(2017)
17. 7. 2017
9