Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Memento
Zdeňka Vokolková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
29
Od nejnovějších
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
26. 8. 2020
4
Výměna manželek
(2005)
26. 8. 2020
8
AVA: Bez soucitu
(2020)
26. 8. 2020
6.5
Co na to Češi
(2016)
4. 8. 2020
5
Partička
(2011)
4. 8. 2020
8
Vyprávěj
(2009)
4. 8. 2020
9
Jeho temné esence
(2019)
12. 11. 2019
9
Dokonalý polibek
(2018)
12. 11. 2019
0
Joker
(2019)
12. 11. 2019
9.5
Moje sestra vlkodlak
(2000)
1. 10. 2019
8.5
To
(2017)
1. 10. 2019
7.5
To Kapitola 2
(2019)
1. 10. 2019
7.5
Příběh služebnice
(2017)
3. 9. 2019
9
John Wick 3
(2019)
3. 9. 2019
9
Ulice
(2005)
3. 9. 2019
7.5
Hra o trůny
(2011)
14. 5. 2019
9
Aquaman
(2018)
14. 5. 2019
9
Smrtelné stroje
(2018)
14. 5. 2019
9
Debbie a její parťačky
(2018)
8. 6. 2018
8
Wonder Woman
(2017)
6. 6. 2018
8.5
Jackie
(2016)
6. 6. 2018
8
Tomb Raider
(2018)
6. 6. 2018
8.5
Král Artuš: Legenda o meči
(2017)
4. 6. 2017
4
Vraždit je snadné
7. 5. 2017
6.5
Lara Croft - Tomb Raider
(2001)
7. 5. 2017
8.5
Černá labuť
(2010)
7. 5. 2017
8.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
7. 5. 2017
8.5
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
7. 5. 2017
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
7. 5. 2017
9