Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
Michal Kvak
Mikeš
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
24
Od nejnovějších
Upgrade
(2018)
28. 5. 2019
8.5
Pátrání
(2018)
28. 5. 2019
7.5
Složka 64
(2018)
28. 5. 2019
9
Zelená kniha
(2018)
28. 5. 2019
9
Expanze
(2015)
28. 5. 2019
9.5
Místo u moře
(2016)
28. 11. 2017
7
Strážci Galaxie 2
(2017)
28. 11. 2017
7.5
V utajení
(2017)
28. 11. 2017
7
Spider-Man: Homecoming
(2017)
28. 11. 2017
7.5
Sedm
(1995)
28. 11. 2017
10
La La Land
(2016)
1. 3. 2017
10
LOVE
(2015)
10. 8. 2016
1.5
Marťan
(2015)
10. 8. 2016
9
Sebevražedný oddíl
(2016)
10. 8. 2016
5
Purpurový vrch
(2015)
1. 8. 2016
4
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
1. 8. 2016
9.5
Creed
(2015)
1. 8. 2016
8.5
Deadpool
(2016)
1. 8. 2016
9
Boj
(2015)
1. 8. 2016
7
Čarodějnice
(2016)
1. 8. 2016
8
Kolonie
(2015)
1. 8. 2016
8
Kingsman: Tajná služba
(2015)
1. 8. 2016
9.5
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
1. 8. 2016
8
Správní chlapi
(2016)
1. 8. 2016
10