Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
2NS
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
17
Od nejnovějších
Fantomas se zlobí
(1965)
26. 6. 2018
9
Avengers: Infinity War
(2018)
26. 6. 2018
9.5
Wind River
(2017)
26. 6. 2018
8.5
Debbie a její parťačky
(2018)
11. 6. 2018
0.5
Birdman
(2014)
6. 6. 2018
8.5
Deadpool 2
(2018)
6. 6. 2018
9
Coco
(2017)
6. 6. 2018
9.5
Vím kdo mě zabil
(2007)
3. 9. 2016
1
Casablanca
(1943)
3. 9. 2016
9
Total Recall
(1990)
3. 9. 2016
9.5
Americká krása
(1999)
14. 7. 2016
10
Terminátor
(1984)
14. 7. 2016
10
Kmotr
(1972)
14. 7. 2016
10
Temný rytíř
(2008)
14. 7. 2016
10
Zelená míle
(1999)
14. 7. 2016
9
Forrest Gump
(1994)
14. 7. 2016
7.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
14. 7. 2016
10