Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
AlvySinger
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
13
Od nejnovějších
Pozor na Harryho
(1997)
1. 12. 2019
10
Láska nebeská
(2003)
28. 5. 2019
2.5
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
14. 5. 2019
2
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
14. 5. 2019
9.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
14. 5. 2019
7
Než jsem tě poznala
(2016)
1. 12. 2016
9
Jak přežít single
(2016)
1. 12. 2016
5.5
Anthropoid
(2016)
1. 12. 2016
9
Pianistka
(2001)
1. 12. 2016
8.5
Mládí
(2015)
1. 12. 2016
9
Forrest Gump
(1994)
29. 4. 2016
9.5
Pelíšky
(1999)
29. 4. 2016
10
Já, Olga Hepnarová
(2016)
28. 4. 2016
7