Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
fanoušek16
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
13
Od nejnovějších
Lhář, lhář
(1997)
9. 4. 2016
9.5
Ace Ventura: Volání divočiny
(1995)
9. 4. 2016
9.5
Ace Ventura: Zvířecí detektiv
(1994)
9. 4. 2016
9.5
Božský Bruce
(2003)
9. 4. 2016
9
Drive Angry
(2011)
9. 4. 2016
7.5
Dvojčata
(1988)
9. 4. 2016
9
Terminátor 3: Vzpoura strojů
(2003)
9. 4. 2016
8.5
Tango a Cash
(1989)
9. 4. 2016
8.5
Total Recall
(1990)
9. 4. 2016
9
Rambo: První krev
(1982)
9. 4. 2016
9
Špinavá dohoda
(1986)
9. 4. 2016
9
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
9. 4. 2016
9.5
Predátor
(1987)
9. 4. 2016
9.5