Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
michal-bernard
Michal Bernard
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
429
Od nejnovějších
Mlčení
(2016)
27. 8. 2017
8
Strážci Galaxie 2
(2017)
27. 8. 2017
4
Auta 3
(2017)
7. 7. 2017
9.5
Wonder Woman
(2017)
7. 7. 2017
5.5
Transformers: Poslední rytíř
(2017)
7. 7. 2017
1.5
Já, padouch 3
(2017)
7. 7. 2017
7
Mumie
(2017)
7. 7. 2017
6
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
7. 7. 2017
3.5
Král Artuš: Legenda o meči
(2017)
7. 7. 2017
7
Rozpolcený
(2016)
19. 2. 2017
8
Lída Baarová
(2016)
26. 9. 2016
6.5
Hlas pro římského krále
(2016)
26. 9. 2016
6.5
Já, Olga Hepnarová
(2016)
26. 9. 2016
7.5
Teorie tygra
(2016)
26. 9. 2016
8
Whiplash
(2014)
11. 7. 2016
10
Pro pár dolarů navíc
(1965)
11. 7. 2016
6.5
Prci, prci, prcičky
(1999)
11. 7. 2016
9
Pretty Woman
(1990)
11. 7. 2016
6.5
Simpsonovi
(1989)
11. 7. 2016
9.5
Památkáři
(2014)
9. 7. 2016
6.5
Deník malého poseroutky
(2010)
9. 7. 2016
5
Sousedi
(2014)
9. 7. 2016
6
Letadla
(2013)
9. 7. 2016
3
Fotograf
(2015)
9. 7. 2016
3
Něžné vlny
(2014)
9. 7. 2016
7.5
Zkažená úča
(2011)
9. 7. 2016
7
Muži, co zírají na kozy
(2009)
9. 7. 2016
7
Králova zahradnice
(2014)
9. 7. 2016
7.5
Hodný dinosaurus
(2015)
9. 7. 2016
4
Projekt X
(2012)
9. 7. 2016
7
Noc v muzeu: Tajemství hrobky
(2014)
9. 7. 2016
5.5
Gympl
(2007)
9. 7. 2016
6.5
Vejška
(2014)
9. 7. 2016
7
Dokonalý šéf
(2015)
9. 7. 2016
4.5
Želvy Ninja
(2007)
9. 7. 2016
7.5
Letadla 2: Hasiči a záchranáři
(2014)
9. 7. 2016
4.5
Pařba v Bangkoku
(2011)
9. 7. 2016
6.5
Oko bere
(2008)
9. 7. 2016
6.5
Auta 2
(2011)
9. 7. 2016
6.5
Pařba na třetí
(2013)
9. 7. 2016
4.5
Načíst další
1
2
3
4
11