Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
supermozek
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
30
Od nejnovějších
Já, padouch 3
(2017)
13. 7. 2017
6.5
Pobřežní hlídka
(2017)
13. 7. 2017
6
Mumie
(2017)
13. 7. 2017
6.5
Bridget Jonesová - S rozumem v koncích
(2004)
14. 9. 2016
6.5
Deník Bridget Jonesové
(2001)
14. 9. 2016
7.5
Dítě Bridget Jonesové
(2016)
14. 9. 2016
7.5
Zloba - Královna černé magie
(2014)
20. 8. 2016
7.5
Lovec: Zimní válka
(2016)
20. 8. 2016
6.5
Sněhurka a lovec
(2012)
20. 8. 2016
7
48 hodin v Paříži
(1988)
29. 7. 2016
6
Neznámý
(2011)
29. 7. 2016
6.5
Bourneův mýtus
(2004)
29. 7. 2016
6
Rychle a zběsile 6
(2013)
3. 6. 2016
8
Rychle a zběsile 5
(2011)
3. 6. 2016
8.5
Rychlí a zběsilí
(2009)
3. 6. 2016
7.5
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
10. 5. 2016
10
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
10. 5. 2016
10
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
10. 5. 2016
10
Terminátor
(1984)
27. 4. 2016
8
Temný rytíř povstal
(2012)
27. 4. 2016
9.5
Temný rytíř
(2008)
27. 4. 2016
10
Anna Karenina
(2012)
13. 4. 2016
6.5
Shrek
(2001)
13. 4. 2016
9
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
13. 4. 2016
4
Dánská dívka
(2015)
17. 3. 2016
6.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
17. 3. 2016
8
Rudý kapitán
(2016)
17. 3. 2016
0.5
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
(2015)
17. 3. 2016
6.5
Kung Fu Panda 3
(2016)
17. 3. 2016
7
Deadpool
(2016)
17. 3. 2016
10