Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
EXpenzza
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
79
Od nejnovějších
Deadpool 2
(2018)
7. 5. 2019
7.5
Hvězdná brána: Návrat
(2008)
7. 5. 2019
8
Bohemian Rhapsody
(2018)
7. 5. 2019
8
Roma
(2018)
7. 5. 2019
9
Venom
(2018)
7. 5. 2019
7.5
Luke Cage
(2016)
11. 5. 2017
7.5
Iron Fist
(2017)
11. 5. 2017
7.5
Inferno
(2016)
11. 5. 2017
6.5
Strážci Galaxie 2
(2017)
11. 5. 2017
7.5
Velká čínská zeď
(2016)
1. 3. 2017
6.5
Princezna Mononoke
(1997)
1. 3. 2017
8.5
Spojenci
(2016)
1. 3. 2017
7
Cesta do fantazie
(2001)
1. 3. 2017
9.5
Resident Evil: Poslední kapitola
(2016)
1. 3. 2017
5.5
Selma
(2014)
20. 2. 2017
5
Stranger Things
(2016)
20. 2. 2017
6.5
Gangy New Yorku
(2002)
20. 2. 2017
7.5
V hlavě
(2015)
3. 9. 2016
9.5
Ledové království
(2013)
3. 9. 2016
8
Princ z Persie: Písky času
(2010)
3. 9. 2016
7.5
Kult hákového kříže
(1998)
3. 9. 2016
7.5
Sin City - město hříchu
(2005)
10. 8. 2016
7
Sebevražedný oddíl
(2016)
10. 8. 2016
6
Hanebný pancharti
(2009)
10. 8. 2016
8.5
Podfukáři 2
(2016)
14. 7. 2016
9
Teorie tygra
(2016)
14. 7. 2016
9.5
Než jsem tě poznala
(2016)
14. 7. 2016
8
Captain America: Občanská válka
(2016)
9. 6. 2016
8
Lovec: Zimní válka
(2016)
9. 6. 2016
7
X-Men: Apokalypsa
(2016)
9. 6. 2016
5
Nespoutaný Django
(2012)
28. 4. 2016
8.5
Equalizer
(2014)
28. 4. 2016
1
Jupiter vychází
(2015)
28. 4. 2016
1.5
Pearl Harbor
(2001)
28. 4. 2016
7.5
Padesátka
(2015)
27. 4. 2016
8
Kniha džunglí
(2016)
27. 4. 2016
8.5
Ex Machina
(2014)
14. 4. 2016
7.5
Legendy zločinu
(2015)
14. 4. 2016
7
Pád Londýna
(2016)
14. 4. 2016
5
Ulice Cloverfield 10
(2016)
14. 4. 2016
6.5
1
2