Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
venom
Dávid Gdovin
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
147
Od nejnovějších
Forrest Gump
(1994)
22. 1. 2017
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
22. 1. 2017
10
Vánoce Hercula Poirota
22. 1. 2017
0.5
Pět malých prasátek
22. 1. 2017
0.5
Zelená míle
(1999)
22. 1. 2017
10
Kung Fu Panda 3
(2016)
21. 1. 2017
6
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
21. 1. 2017
7.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
21. 1. 2017
8
Podfukáři 2
(2016)
21. 1. 2017
6
Warcraft: První střet
(2016)
21. 1. 2017
6.5
X-Men: Apokalypsa
(2016)
21. 1. 2017
7
Matky na tahu
(2016)
21. 1. 2017
7.5
Captain America: Občanská válka
(2016)
21. 1. 2017
9.5
Jason Bourne
(2016)
21. 1. 2017
6.5
Příchozí
(2016)
21. 1. 2017
7.5
Deadpool
(2016)
21. 1. 2017
9
Než jsem tě poznala
(2016)
21. 1. 2017
8.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
21. 1. 2017
8.5
V srdci moře
(2015)
21. 1. 2017
7.5
Hotel Transylvánie 2
(2015)
21. 1. 2017
6.5
Mimoni
(2015)
21. 1. 2017
7
Focus
(2015)
21. 1. 2017
8
Kolonie
(2015)
21. 1. 2017
7.5
Fakjů pane učiteli 2
(2015)
21. 1. 2017
8
Méďa 2
(2015)
21. 1. 2017
8
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
21. 1. 2017
8
Muž na laně
(2015)
21. 1. 2017
8
Bojovník
(2015)
21. 1. 2017
8
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
21. 1. 2017
9
Avengers: Age of Ultron
(2015)
21. 1. 2017
8
Osm hrozných
(2015)
21. 1. 2017
8
Ant-Man
(2015)
21. 1. 2017
7
Everest
(2015)
21. 1. 2017
7.5
Jurský svět
(2015)
21. 1. 2017
8
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
21. 1. 2017
6.5
Creed
(2015)
21. 1. 2017
9
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
21. 1. 2017
8.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
21. 1. 2017
8.5
V hlavě
(2015)
21. 1. 2017
9
Diagnóza: Šampión
(2015)
21. 1. 2017
8
Načíst další
1
2
3
4