Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Heart
Vendula Szlauerová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
34
Od nejnovějších
Captain Marvel
(2019)
14. 5. 2019
7
Avengers: Endgame
(2019)
14. 5. 2019
8.5
Zelená kniha
(2018)
14. 5. 2019
6
Teambuilding
(2018)
6. 6. 2018
8
Tvář vody
(2017)
6. 6. 2018
8
To
(2017)
6. 6. 2018
8
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
1. 3. 2017
8.5
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
1. 3. 2017
9
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
1. 3. 2017
9.5
Amazing Spider-Man 2
(2014)
21. 2. 2017
7
Amazing Spider-Man
(2012)
21. 2. 2017
7
John Wick
(2014)
21. 2. 2017
8
Šílený Max: Dóm hromů
(1985)
15. 2. 2017
6.5
Šílený Max 2 - Bojovník silnic
(1981)
15. 2. 2017
8
Šílený Max
(1979)
15. 2. 2017
6
Červený trpaslík
(1988)
2. 12. 2016
8
Dexter
(2006)
2. 12. 2016
9
Hra o trůny
(2011)
2. 12. 2016
8.5
Přátelé
(1994)
25. 11. 2016
9
Simpsonovi
(1989)
25. 11. 2016
9
Narcos
(2015)
25. 11. 2016
9.5
Muž z oceli
(2013)
29. 7. 2016
7
Zlaté oko
(1995)
29. 7. 2016
8
Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu
(1993)
29. 7. 2016
6.5
Sestra v akci
(1992)
8. 4. 2016
7.5
Mentalista
(2008)
8. 4. 2016
8
Teorie velkého třesku
(2007)
8. 4. 2016
9
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
8. 4. 2016
9
Madagaskar 3
(2012)
16. 3. 2016
7.5
Madagaskar 2: Útěk do Afriky
(2008)
16. 3. 2016
7.5
Madagaskar
(2005)
16. 3. 2016
8
Co jsme komu udělali?
(2014)
7. 1. 2016
8.5
Popelka
(2015)
7. 1. 2016
9.5
Padesátka
(2015)
7. 1. 2016
2