Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
wee_dram
Daniel Janík
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
33
Od nejnovějších
Svérázný rybolov
(1998)
28. 2. 2016
8
Dánská dívka
(2015)
28. 2. 2016
8.5
Deadpool
(2016)
28. 2. 2016
8
Jurský park
(1993)
5. 1. 2016
9
Patriot
(2000)
5. 1. 2016
7
Avatar
(2009)
5. 1. 2016
7
Temný rytíř
(2008)
5. 1. 2016
7
Forrest Gump
(1994)
5. 1. 2016
9
Vetřelci
(1986)
3. 12. 2015
9.5
Marťan
(2015)
3. 12. 2015
9.5
Schindlerův seznam
(1993)
17. 10. 2015
8.5
Zelená míle
(1999)
17. 10. 2015
6.5
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
17. 10. 2015
7
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
17. 10. 2015
2
Americká krása
(1999)
1. 9. 2015
7.5
Chyť mě, když to dokážeš
(2002)
1. 9. 2015
7.5
Limonádový Joe aneb Koňská opera
(1964)
1. 9. 2015
8
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
1. 9. 2015
6
Statečné srdce
(1995)
1. 9. 2015
9
Gran Torino
(2008)
1. 9. 2015
8
Pátý element
(1997)
1. 9. 2015
8
Smrtonosná past
(1988)
1. 9. 2015
8.5
Sedm
(1995)
1. 9. 2015
9.5
Gladiátor
(2000)
1. 9. 2015
8.5
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
1. 9. 2015
8
Vetřelec
(1979)
1. 9. 2015
9.5
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
1. 9. 2015
7.5
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
1. 9. 2015
7
Pelíšky
(1999)
1. 9. 2015
7.5
Matrix
(1999)
1. 9. 2015
8.5
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
1. 9. 2015
7.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
1. 9. 2015
9
Počátek
(2010)
1. 9. 2015
7.5