Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jsfisbfisuh
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
33
Od nejnovějších
Na hraně zítřka
(2014)
13. 6. 2015
6
Limonádový Joe aneb Koňská opera
(1964)
13. 6. 2015
3.5
Mechanický pomeranč
(1971)
13. 6. 2015
7.5
Obecná škola
(1991)
13. 6. 2015
9
Batman začíná
(2005)
13. 6. 2015
8
Nespoutaný Django
(2012)
13. 6. 2015
8.5
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
13. 6. 2015
9.5
Motýlek
(1973)
13. 6. 2015
7.5
Rivalové
(2013)
13. 6. 2015
8.5
Tenkrát v Americe
(1984)
13. 6. 2015
10
Matrix
(1999)
13. 6. 2015
10
Rain Man
(1988)
13. 6. 2015
9
Tenkrát na Západě
(1968)
13. 6. 2015
9.5
Hanebný pancharti
(2009)
13. 6. 2015
10
Smrtonosná past
(1988)
13. 6. 2015
7.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
13. 6. 2015
6
Pelíšky
(1999)
13. 6. 2015
10
Schindlerův seznam
(1993)
13. 6. 2015
9.5
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
13. 6. 2015
9.5
Gladiátor
(2000)
13. 6. 2015
8.5
Počátek
(2010)
13. 6. 2015
8
Kmotr
(1972)
13. 6. 2015
10
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
13. 6. 2015
9.5
Statečné srdce
(1995)
13. 6. 2015
9
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
13. 6. 2015
9
Sedm
(1995)
13. 6. 2015
10
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
13. 6. 2015
9
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
13. 6. 2015
10
Avatar
(2009)
13. 6. 2015
6.5
Temný rytíř
(2008)
13. 6. 2015
9.5
Forrest Gump
(1994)
13. 6. 2015
9.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
13. 6. 2015
9.5
Kingsman: Tajná služba
(2014)
13. 6. 2015
7