Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
junker
radek junek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
998
Od nejnovějších
Terminátor Genisys
(2015)
13. 8. 2015
9
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
19. 6. 2015
10
Jurský svět
(2015)
19. 6. 2015
10
Strážci Galaxie
(2014)
19. 6. 2015
10
Prci, prci, prcičky: Školní sraz
(2012)
19. 6. 2015
9.5
Bastardi 2
(2011)
19. 6. 2015
0.5
Tři mušketýři
(2011)
19. 6. 2015
10
Memphiská kráska
(1990)
19. 6. 2015
8.5
Temné vody
(2005)
19. 6. 2015
7.5
Pařba ve Vegas
(2009)
19. 6. 2015
4
Dragonball: Evoluce
(2009)
19. 6. 2015
7.5
Díra
(2009)
19. 6. 2015
6.5
Machete
(2010)
19. 6. 2015
6.5
Sněženky a machři po 25 letech
(2008)
19. 6. 2015
2
Perníková věž
(2002)
19. 6. 2015
5
Vlasy
(1979)
19. 6. 2015
7.5
Tom a Jerry
(1992)
19. 6. 2015
10
Star Trek VI: Neobjevená země
(1991)
19. 6. 2015
7
Silverado
(1985)
19. 6. 2015
8.5
Sestra v akci
(1992)
19. 6. 2015
7.5
Poklad na Stříbrném jezeře
(1962)
19. 6. 2015
10
Obojek
(1991)
19. 6. 2015
8.5
Godzilla
(1998)
19. 6. 2015
9
Jestřábí žena
(1985)
19. 6. 2015
10
Sammyho dobrodružství 3D
(2009)
19. 6. 2015
10
Úsvit planety opic
(2014)
19. 6. 2015
10
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
(2014)
19. 6. 2015
9.5
S.W.A.T.: Pod palbou
(2011)
19. 6. 2015
7
Planeta 51
(2009)
19. 6. 2015
10
Vraždy podle Jidáše
(1999)
19. 6. 2015
9.5
Chůva v akci
(2010)
19. 6. 2015
7.5
Útes smrti
(2010)
19. 6. 2015
8
RoboCop 2
(1990)
19. 6. 2015
8.5
Vítejte v džungli
(2003)
19. 6. 2015
8.5
Andělé a démoni
(2009)
19. 6. 2015
10
Frankenstein
(1994)
19. 6. 2015
7
Drsný Harry
(1971)
19. 6. 2015
8.5
Monstra vs. Vetřelci
(2009)
19. 6. 2015
10
Vynález zkázy
(1958)
19. 6. 2015
10
Medvěd
(1988)
19. 6. 2015
10
Načíst další
1
19
20
21
25