Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
Ľubinka
Ľubomíra Regeciová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
121
Od nejnovějších
Jackie & Ryan
(2014)
23. 8. 2015
10
Mimoni
(2015)
5. 8. 2015
8
Grandhotel Budapešť
(2014)
5. 8. 2015
7
Kód Enigmy
(2014)
5. 8. 2015
10
Kingsman: Tajná služba
(2015)
5. 8. 2015
10
Přežijí jen milenci
(2013)
16. 5. 2015
10
Miami Vice
(2006)
28. 3. 2015
8.5
Útěk ze Sibiře
(2010)
28. 3. 2015
9
Alexander Veliký
(2004)
28. 3. 2015
9
Noc hrůzy
(2011)
28. 3. 2015
10
Total Recall
(2012)
28. 3. 2015
9.5
Zimní příběh
(2014)
28. 3. 2015
9
Ninja Assassin
(2009)
28. 3. 2015
9
Rychle a zběsile: Tokijská jízda
(2006)
28. 3. 2015
10
Rychle a zběsile 6
(2013)
28. 3. 2015
10
Rychle a zběsile 5
(2011)
28. 3. 2015
10
Rychlí a zběsilí
(2009)
28. 3. 2015
10
Velká svatba
(2013)
13. 3. 2015
7.5
Avatar
(2009)
7. 3. 2015
3
Pán času
(2005)
7. 3. 2015
9.5
Matrix Reloaded
(2003)
7. 3. 2015
10
Ďáblův advokát
(1997)
7. 3. 2015
10
Den, kdy se zastavila Země
(2008)
7. 3. 2015
8
Teorie všeho
(2014)
6. 3. 2015
9.5
John Carter: Mezi dvěma světy
(2012)
6. 3. 2015
9.5
John Wick
(2014)
6. 3. 2015
9.5
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
(2011)
6. 3. 2015
7.5
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
6. 3. 2015
10
Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže
(2006)
6. 3. 2015
9
Piráti z Karibiku – Na konci světa
(2007)
6. 3. 2015
10
Anna Karenina
(2012)
6. 3. 2015
8
Vévodkyně
(2008)
6. 3. 2015
9.5
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
6. 3. 2015
9.5
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
6. 3. 2015
9.5
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
6. 3. 2015
10
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
6. 3. 2015
10
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
6. 3. 2015
10
Londýnský gangster
(2010)
6. 3. 2015
9.5
Stopařův průvodce po Galaxii
(2005)
18. 2. 2015
10
Sherlock Holmes: Jak prosté
(2012)
18. 2. 2015
6
Načíst další
1
2
3
4