Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
ondra-jelinek
Ondra Jelinek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
24
Od nejnovějších
Rychle a zběsile 6
(2013)
25. 3. 2015
10
Rychle a zběsile 5
(2011)
25. 3. 2015
9.5
Rychlí a zběsilí
(2009)
25. 3. 2015
9
Rychle a zběsile: Tokijská jízda
(2006)
25. 3. 2015
8.5
Rychle a zběsile 2
(2003)
25. 3. 2015
8
Rychle a zběsile
(2001)
25. 3. 2015
9.5
Bojiště Země: Sága roku 3000
(2000)
13. 2. 2015
1.5
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
10. 2. 2015
9.5
Vyjednavač
(1998)
6. 2. 2015
8.5
Boeing 747 v ohrožení
(1996)
6. 2. 2015
8.5
Věc: Počátek
(2011)
6. 2. 2015
9.5
Věc
(1982)
6. 2. 2015
10
Terminator Salvation
(2009)
31. 1. 2015
9.5
Terminátor 3: Vzpoura strojů
(2003)
31. 1. 2015
8
Terminátor
(1984)
31. 1. 2015
9
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
31. 1. 2015
10
U Konce světa
(2013)
22. 1. 2015
9
Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám
(2008)
22. 1. 2015
7
Vetřelci vs Predátor 2
(2007)
20. 1. 2015
3.5
Vetřelec vs. Predátor
(2004)
20. 1. 2015
7
Vetřelec: Vzkříšení
(1997)
20. 1. 2015
9
Vetřelec 3
(1992)
20. 1. 2015
7
Vetřelci
(1986)
20. 1. 2015
10
Vetřelec
(1979)
20. 1. 2015
10