Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jan-sarauer
Jan Sarauer
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
50
Od nejnovějších
Operation Rogue
(2014)
14. 1. 2015
5.5
Con Air
(1997)
14. 1. 2015
9
Ochránce
(2005)
14. 1. 2015
5.5
District 9
(2009)
14. 1. 2015
9.5
Černočerná tma
(2000)
14. 1. 2015
9.5
Need for Speed
(2014)
14. 1. 2015
6.5
Skála
(1996)
14. 1. 2015
9.5
TRON: Legacy 3D
(2010)
14. 1. 2015
8
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
14. 1. 2015
7
Riddick
(2013)
14. 1. 2015
7.5
Red 2
(2013)
14. 1. 2015
8
22 Jump Street
(2014)
14. 1. 2015
7.5
Chraň nás od zlého
(2014)
14. 1. 2015
8
Interstellar
(2014)
14. 1. 2015
8
Transcendence
(2014)
4. 1. 2015
7
RoboCop
(2014)
4. 1. 2015
5.5
12 let v řetězech
(2013)
4. 1. 2015
6
Pár nenormálních aktivit
(2013)
4. 1. 2015
2.5
Mikulášovy patálie na prázdninách
(2014)
25. 12. 2014
5.5
Lidice
(2011)
25. 12. 2014
10
Million Dollar Baby
(2004)
25. 12. 2014
10
Dobrý voják Švejk
(1957)
25. 12. 2014
10
Muž z oceli
(2013)
25. 12. 2014
10
Habermannův mlýn
(2010)
25. 12. 2014
9.5
Já, legenda
(2007)
25. 12. 2014
9
VALL-I
(2008)
25. 12. 2014
9.5
Smrtonosná past 4.0
(2007)
25. 12. 2014
7.5
Smrtonosná zbraň
(1987)
25. 12. 2014
9.5
Leon
(1994)
25. 12. 2014
9
Stmívání
(2008)
25. 12. 2014
8.5
Já, padouch
(2010)
25. 12. 2014
9
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
25. 12. 2014
10
Equalizer
(2014)
19. 12. 2014
10
Zelená míle
(1999)
18. 12. 2014
10
Údolí stínů
(2002)
18. 12. 2014
10
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
18. 12. 2014
10
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
18. 12. 2014
8.5
30 dní dlouhá noc
(2007)
18. 12. 2014
9.5
30 dní dlouhá noc: Doba temna
(2010)
18. 12. 2014
5.5
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
17. 12. 2014
10
1
2