Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
marosi
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
77
Od nejnovějších
96 hodin
(2008)
30. 1. 2016
7.5
96 hodin: Odplata
(2012)
30. 1. 2016
5.5
96 hodin: Zúčtování
(2015)
30. 1. 2016
6
La French
(2014)
30. 1. 2016
6.5
Most špiónů
(2015)
30. 1. 2016
8
Legendy zločinu
(2015)
30. 1. 2016
5
Marťan
(2015)
30. 1. 2016
7.5
Papírová města
(2015)
5. 11. 2015
6.5
Na návštěvě
(2015)
29. 10. 2015
7
Rapeří z Comptonu
(2015)
29. 10. 2015
7.5
Black Mass: Špinavá hra
(2015)
29. 10. 2015
7.5
Bojovník
(2015)
19. 10. 2015
7.5
Man Up
(2015)
19. 10. 2015
7.5
Zelený sršeň
(2011)
19. 10. 2015
6
Méďa 2
(2015)
19. 10. 2015
6.5
Focus
(2015)
12. 9. 2015
6
Mortdecai: Grandiózní případ
(2015)
12. 9. 2015
7.5
Kód Enigmy
(2014)
12. 9. 2015
7
Kingsman: Tajná služba
(2014)
12. 9. 2015
7.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
12. 9. 2015
7.5
Ant-Man
(2015)
12. 9. 2015
7
Slow West
(2015)
9. 9. 2015
7
Špión
(2015)
26. 8. 2015
7.5
Dokonalý svědek s.r.o.
(2015)
22. 8. 2015
5.5
Big Lebowski
(1998)
24. 6. 2015
8
Volejte Saulovi
(2015)
23. 6. 2015
7
Ladíme 2
(2015)
23. 6. 2015
6
Země zítřka
(2015)
19. 6. 2015
7
Avengers: Age of Ultron
(2015)
15. 6. 2015
7.5
Chappie
(2015)
31. 5. 2015
6.5
Skrýš
(2010)
31. 5. 2015
6.5
Návrat blbýho a blbějšího
(2014)
31. 5. 2015
5.5
Temný případ
(2014)
30. 5. 2015
9.5
Gangster Squad – Lovci mafie
(2012)
23. 5. 2015
7
Let
(2012)
23. 5. 2015
6.5
Mrtví a neklidní
(2013)
23. 5. 2015
7
Želvy Ninja
(2014)
23. 5. 2015
6.5
Noe
(2014)
23. 5. 2015
6.5
12 let v řetězech
(2013)
23. 5. 2015
7.5
Walter Mitty a jeho tajný život
(2013)
23. 5. 2015
7.5
1
2