Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
katka-brandtlova
Katka Brandtlová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
11
Od nejnovějších
Muž na laně
(2015)
5. 4. 2016
8
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
13. 6. 2015
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
13. 6. 2015
10
Vetřelci
(1986)
13. 6. 2015
10
Vetřelec
(1979)
13. 6. 2015
10
Interstellar
(2014)
9. 12. 2014
10
Gran Torino
(2008)
2. 11. 2014
10
Poslední samuraj
(2003)
2. 11. 2014
10
Zpráva o Europě
(2013)
2. 11. 2014
10
Gravitace
(2013)
2. 11. 2014
10
Avatar
(2009)
2. 11. 2014
10