Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
petr-martinek
Petr Martinek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
89
Od nejnovějších
John Wick 2
(2017)
16. 8. 2019
10
Coco
(2017)
16. 8. 2019
10
Logan: Wolverine
(2017)
16. 8. 2019
8.5
Wind River
(2017)
16. 8. 2019
10
Strážci Galaxie 2
(2017)
16. 8. 2019
9
Saljut-7
(2017)
16. 8. 2019
9.5
Thor: Ragnarok
(2017)
16. 8. 2019
10
Psí poslání
(2017)
9. 4. 2019
10
Proč právě on?
(2016)
9. 4. 2019
10
Velká čínská zeď
(2016)
9. 4. 2019
10
Black Panther
(2018)
13. 6. 2018
10
Avengers: Infinity War
(2018)
13. 6. 2018
10
Kung Fu Panda 3
(2016)
19. 4. 2017
9
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
(2016)
19. 4. 2017
9.5
Za každou cenu
(2016)
19. 4. 2017
10
Kniha džunglí
(2016)
19. 4. 2017
10
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
19. 4. 2017
10
Doctor Strange
(2016)
19. 4. 2017
6
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
26. 2. 2017
10
Deadpool
(2016)
17. 4. 2016
10
Osm hrozných
(2015)
27. 1. 2016
3
Zocelovací kúra
(2015)
14. 1. 2016
5.5
Hitman: Agent 47
(2015)
14. 1. 2016
8
Pixely
(2015)
14. 1. 2016
8.5
Terminátor Genisys
(2015)
14. 1. 2016
10
San Andreas
(2015)
14. 1. 2016
7
Noční běžec
(2015)
14. 1. 2016
6
Kobry a užovky
(2015)
14. 1. 2016
7
Focus
(2015)
14. 1. 2016
9.5
Rezistence
(2015)
14. 1. 2016
5.5
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
14. 1. 2016
1.5
Špión
(2015)
14. 1. 2016
10
Bojovník
(2015)
14. 1. 2016
9.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
14. 1. 2016
8
V hlavě
(2015)
14. 1. 2016
10
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
14. 1. 2016
10
Avengers: Age of Ultron
(2015)
14. 1. 2016
5
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
14. 1. 2016
10
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
14. 1. 2016
10
Marťan
(2015)
14. 1. 2016
9
1
2
3