Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Zuzka retard
Zuzana
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
14
Od nejnovějších
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
2. 3. 2015
8.5
Twilight sága: Nový měsíc
(2009)
2. 3. 2015
10
Stmívání
(2008)
2. 3. 2015
10
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň
(2005)
2. 3. 2015
8
Hvězdy nám nepřály
(2014)
29. 10. 2014
10
Hrůza v lese
(2011)
26. 9. 2014
6
Vzhůru do oblak
(2009)
24. 9. 2014
8.5
Zlodějka knih
(2013)
24. 9. 2014
9.5
Jak vycvičit draka
(2010)
28. 8. 2014
9
Vyprávěj
(2009)
28. 8. 2014
9.5
Forrest Gump
(1994)
27. 8. 2014
8
Let's Dance
(2006)
27. 8. 2014
8.5
Hunger Games: Vražedná pomsta
(2013)
26. 8. 2014
10
Hunger Games
(2012)
26. 8. 2014
10