Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
TemnýProrok
Jindra Křeček
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
217
Od nejnovějších
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
1. 8. 2016
6.5
V hlavě
(2015)
1. 8. 2016
8
Deadpool
(2016)
1. 8. 2016
8.5
Kingsman: Tajná služba
(2014)
8. 4. 2015
9
Fotograf
(2015)
8. 4. 2015
5
Padesát odstínů šedi
(2015)
8. 4. 2015
2.5
Želvy Ninja
(2014)
29. 1. 2015
5
Kód Enigmy
(2014)
29. 1. 2015
9
Sedmý syn
(2014)
29. 1. 2015
7
Tenká červená linie
(1998)
15. 5. 2014
8
X-Men
(2000)
15. 5. 2014
7.5
X-Men: První třída
(2011)
15. 5. 2014
6.5
Podfukáři
(2013)
15. 5. 2014
7
Divergence
(2014)
14. 5. 2014
3
Okrsek 13
(2004)
14. 5. 2014
6.5
Doupě
(2014)
14. 5. 2014
5
Transcendence
(2014)
17. 4. 2014
4
Země zombií
(2009)
11. 4. 2014
8.5
Pojedeme k moři
(2014)
11. 4. 2014
8
Čtyři slunce
(2012)
10. 4. 2014
5
Probudím se včera
(2012)
10. 4. 2014
6
V peřině
(2011)
10. 4. 2014
2
Peklo s princeznou
(2009)
10. 4. 2014
5
Bathory
(2008)
10. 4. 2014
5
Gympl
(2007)
10. 4. 2014
5
Rafťáci
(2006)
10. 4. 2014
7
Ro(c)k podvraťáků
(2006)
10. 4. 2014
5
Snowboarďáci
(2004)
10. 4. 2014
8
Konec básníků v Čechách...
(1993)
10. 4. 2014
6.5
Jak básníkům chutná život
(1988)
10. 4. 2014
7
Jak básníci přicházejí o iluze
(1985)
10. 4. 2014
7.5
O statečném kováři
(1983)
10. 4. 2014
6.5
Jak svět přichází o básníky
(1982)
10. 4. 2014
8
Jak básníci neztrácejí naději
(2004)
10. 4. 2014
4.5
Princezna ze mlejna 2
(2000)
10. 4. 2014
5
Kamarád do deště II. - Příběh z Brooklynu
(1992)
10. 4. 2014
5.5
Láska z pasáže
(1984)
10. 4. 2014
7
Sex Drive
(2008)
7. 4. 2014
8.5
Bucky Larson: Zrozen být hvězdou
(2011)
7. 4. 2014
7.5
Pozdravy ze spermabanky
(2013)
6. 4. 2014
6
1
2
3
4
5
6