Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
jarousek1981
Vojtěch
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
77
Od nejnovějších
Tenet
(2020)
5. 9. 2020
8.5
Terminátor: Temný osud
(2019)
31. 10. 2019
9.5
Ženy v běhu
(2019)
3. 9. 2019
8.5
Godzilla II Král monster
(2019)
3. 9. 2019
9
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
3. 9. 2019
8
Jak se krade milión
(1967)
28. 5. 2019
7.5
Overlord: Nacistické zombie
(2018)
7. 3. 2019
8
Bumblebee
(2018)
17. 1. 2019
10
Pátrání
(2018)
9. 1. 2019
9
Iron Sky: The Coming Race
(2019)
2. 1. 2019
7
Po čem muži touží
(2018)
1. 1. 2019
9
Louskáček a čtyři říše
(2018)
2. 11. 2018
8
Šmoulové: Zapomenutá vesnice
(2017)
14. 8. 2017
10
Spider-Man: Homecoming
(2017)
14. 8. 2017
7.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
14. 8. 2017
10
Transformers: Poslední rytíř
(2017)
22. 6. 2017
9.5
Vetřelec: Covenant
(2017)
5. 6. 2017
9.5
Létající Čestmír
(1984)
12. 8. 2016
8
Tři bratři
(2014)
12. 8. 2016
8.5
U pokladny stál...
(1939)
12. 8. 2016
9
Kurýr: Restart
(2015)
29. 7. 2016
6.5
Warcraft: První střet
(2016)
29. 7. 2016
7.5
Osm hrozných
(2015)
29. 7. 2016
8.5
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
25. 6. 2016
9.5
Podfukáři 2
(2016)
14. 6. 2016
9
Želvy Ninja 2
(2016)
9. 6. 2016
8
Kniha džunglí
(2016)
9. 6. 2016
9
Captain America: Občanská válka
(2016)
9. 6. 2016
9
Když rozvod, tak rozvod
(1983)
9. 6. 2016
6.5
Lovec: Zimní válka
(2016)
20. 4. 2016
8.5
Pátá vlna
(2016)
16. 4. 2016
5.5
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
16. 4. 2016
7.5
Na samotě u lesa
(1976)
16. 4. 2016
7
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
27. 3. 2016
7.5
Bratrstvo neohrožených
(2001)
16. 3. 2016
8
Muž na laně
(2015)
16. 3. 2016
8
Dokonalý šéf
(2015)
16. 3. 2016
8
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
27. 10. 2015
9
Sedmero krkavců
(2015)
17. 10. 2015
8
Jurský svět
(2015)
17. 10. 2015
8
Načíst další
1
2
Domů
Uživatelé
jarousek1981
Hodnocení