Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
king-kurt
King Kurt
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 010
Od nejnovějších
Problém tří těles
(2024)
1. 11. 2024
7
Poklad
(2024)
1. 11. 2024
5
Vezmi mě na Měsíc
(2024)
17. 7. 2024
5
Temná hmota
(2024)
2. 7. 2024
8
Detektor
(2007)
27. 3. 2024
9
Český lev 2011 - nominační večer
(2012)
27. 3. 2024
8
Český lev 2003 - hlavní večer
(2004)
27. 3. 2024
6
Český lev 2010 - hlavní večer
(2011)
27. 3. 2024
8
Rozmarná léta českého filmu
(2011)
27. 3. 2024
8
Český lev 2012
(2013)
27. 3. 2024
8
Nominační večer Českého lva 2013
(2013)
27. 3. 2024
8
Podivuhodný příběh Henryho Sugara
(2023)
26. 3. 2024
9
Duna: Část druhá
(2024)
26. 3. 2024
5
To se vysvětlí, soudruzi!
(2024)
4. 3. 2024
5
Raël: Poslední prorok
(2024)
3. 3. 2024
8
Přežít svoji smrt
(2021)
3. 3. 2024
7
ONEMANSHOW: The Movie
(2023)
17. 8. 2023
5
Spider-Man: Napříč paralelními světy
(2023)
6. 8. 2023
6
Amélie z Montmartru
(2001)
30. 7. 2023
10
Magnolia
(1999)
30. 7. 2023
10
Oppenheimer
(2023)
30. 7. 2023
6
Tajemství a smysl života
(2023)
3. 7. 2023
10
Přísně tajné projekty UFO: Odtajněno
(2021)
1. 4. 2023
10
Bourák
(2020)
12. 6. 2020
5
Malé ženy
(2019)
8. 2. 2020
8
Attila
(2020)
8. 2. 2020
5.5
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
(2020)
8. 2. 2020
6
Modelář
(2020)
8. 2. 2020
7.5
Můj příběh
(2019)
8. 2. 2020
5
Přes prsty
(2019)
8. 2. 2020
5
Špindl 2
(2019)
8. 2. 2020
3.5
Šťastný nový rok
(2019)
8. 2. 2020
4.5
Staříci
(2019)
27. 1. 2020
6
Manželská historie
(2019)
26. 1. 2020
7
Jumanji: Další level
(2019)
26. 1. 2020
7
Parazit
(2019)
26. 1. 2020
8
Na nože
(2019)
26. 1. 2020
8.5
Le Mans '66
(2019)
26. 1. 2020
8
Příliš osobní známost
(2020)
26. 1. 2020
2.5
Pod vodou
(2020)
26. 1. 2020
5.5
Načíst další
1
2
3
4
26