Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Petka88
Petra
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
71
Od nejnovějších
Anděl Páně
(2005)
1. 12. 2016
8
Pohádky pro Emu
(2016)
1. 12. 2016
8
Matky na tahu
(2016)
1. 12. 2016
7.5
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
21. 9. 2016
7
Ben-Hur
(2016)
31. 8. 2016
7
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
20. 8. 2016
9
Podfukáři 2
(2016)
20. 8. 2016
9
Star Trek: Do neznáma
(2016)
20. 8. 2016
8.5
Dánská dívka
(2015)
10. 8. 2016
7
Nebeská stvoření
(1994)
10. 8. 2016
8
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
10. 8. 2016
9.5
Nedotknutelní
(2011)
9. 6. 2016
8.5
Kniha džunglí
(2016)
9. 6. 2016
8.5
Jak přežít single
(2016)
9. 6. 2016
7
Ant-Man
(2015)
28. 4. 2016
9.5
Room
(2015)
28. 4. 2016
9
Brooklyn
(2015)
28. 4. 2016
8.5
Kolonie
(2015)
25. 4. 2016
9
Carol
(2015)
25. 4. 2016
8
Most špiónů
(2015)
18. 4. 2016
9
Série Divergence: Aliance
(2016)
18. 4. 2016
8
Špión
(2015)
18. 4. 2016
8
V hlavě
(2015)
18. 4. 2016
8.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
7. 1. 2016
8.5
Na hraně zítřka
(2014)
7. 1. 2016
9.5
Chappie
(2015)
7. 1. 2016
8.5
Bláznivá dovolená
(2015)
7. 1. 2016
7
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
27. 10. 2015
8.5
Věčně mladá
(2015)
17. 10. 2015
8
Bojovník
(2015)
17. 10. 2015
8
Everest
(2015)
17. 10. 2015
7.5
Čarovný les
(2014)
25. 3. 2015
6
Labyrint: Útěk
(2014)
27. 2. 2015
8
Americký sniper
(2014)
27. 2. 2015
9
Focus
(2015)
27. 2. 2015
9
Chvění
(2014)
27. 2. 2015
8.5
Železná srdce
(2014)
20. 2. 2015
8.5
Slídil
(2014)
20. 2. 2015
8.5
Velká šestka
(2014)
20. 2. 2015
10
Padesát odstínů šedi
(2015)
20. 2. 2015
7.5
Načíst další
1
2