Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Marcela012002
Marcela Fidlerová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
355
Od nejnovějších
Argo
(2012)
31. 10. 2021
7.5
Bratrstvo neohrožených
(2001)
18. 1. 2021
9.5
Spojenci
(2016)
18. 1. 2021
8
Postřižiny
(1981)
1. 1. 2021
9.5
Bourneův mýtus
(2004)
1. 1. 2021
8
Slunce, seno a pár facek
(1989)
1. 1. 2021
8
Matrix
(1999)
1. 1. 2021
9.5
Horečka sobotní noci
(1977)
1. 1. 2021
7.5
Zelená míle
(1999)
1. 1. 2021
9
Anděl Páně
(2005)
1. 1. 2021
8
O vánoční hvězdě
(2020)
1. 1. 2021
5
Zaklínač
(2019)
4. 10. 2020
8
Noc na Karlštejně
(1973)
1. 2. 2020
9
Obecná škola
(1991)
1. 2. 2020
9.5
Tři oříšky pro Popelku
(1973)
1. 2. 2020
10
Muži v černém
(1997)
1. 2. 2020
8
Harry Potter a Fénixův řád
(2007)
1. 2. 2020
8.5
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
1. 2. 2020
10
Dannyho parťáci
(2001)
1. 2. 2020
8.5
Shrek Třetí
(2007)
1. 2. 2020
7
Grace, kněžna monacká
(2014)
12. 1. 2020
5.5
Hitler: Vzestup zla
(2003)
12. 1. 2020
8
Krokodýl Dundee
(1986)
14. 7. 2019
7
Jurský park
(1993)
14. 7. 2019
8
Hra o trůny
(2011)
14. 7. 2019
9
Parazit
(2019)
14. 7. 2019
9
Skleněný pokoj
(2019)
18. 3. 2019
6.5
Trpaslík
(2017)
18. 3. 2019
7.5
Znamení
(2002)
11. 3. 2019
8
Bába z ledu
(2017)
21. 2. 2019
6.5
Navždy a daleko
(1992)
21. 2. 2019
6.5
Strážci Galaxie
(2014)
8. 2. 2019
8.5
Spy Game
(2001)
27. 1. 2019
9.5
Teorie velkého třesku
(2007)
18. 1. 2019
9.5
Most!
(2019)
18. 1. 2019
9
Velká ryba
(2003)
6. 1. 2019
9.5
La La Land
(2016)
1. 1. 2019
7.5
Nedotknutelní
(2011)
1. 1. 2019
9.5
Lotrando a Zubejda
(1997)
25. 12. 2018
7.5
Most špiónů
(2015)
25. 12. 2018
8.5
Načíst další
1
2
3
4
9