Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
paniks
Milan Šafránek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
67
Od nejnovějších
Anděl Páně 2
(2016)
20. 2. 2017
9
Bezva ženská na krku
(2016)
20. 2. 2017
8
Kruhy
(2017)
20. 2. 2017
5.5
Bratříček Karel
(2016)
14. 2. 2017
9.5
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
14. 2. 2017
9
Miluji tě modře
(2017)
14. 2. 2017
7.5
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
(2015)
16. 9. 2016
8.5
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
16. 9. 2016
9.5
Casablanca
(1942)
16. 9. 2016
10
Sebevražedný oddíl
(2016)
1. 9. 2016
8
Tajný život mazlíčků
(2016)
1. 9. 2016
8.5
Obr Dobr
(2016)
1. 9. 2016
7.5
Barbar Conan
(1982)
20. 8. 2016
10
Starci na chmelu
(1964)
20. 8. 2016
10
Baron Prášil
(1961)
20. 8. 2016
10
Ikarie XB 1
(1963)
10. 8. 2016
9.5
Želvy Ninja 2
(2016)
10. 8. 2016
8
Učitelka
(2016)
10. 8. 2016
7
Terminátor
(1984)
29. 7. 2016
10
Lucie: Příběh jedný kapely
(2016)
29. 7. 2016
6.5
Legenda o Tarzanovi
(2016)
29. 7. 2016
6
Warcraft: První střet
(2016)
14. 7. 2016
7
Angry Birds ve filmu
(2016)
14. 7. 2016
6
Doba ledová: Mamutí drcnutí
(2016)
14. 7. 2016
8.5
Moje tlustá řecká svatba 2
(2016)
11. 5. 2016
5.5
Spotlight
(2015)
11. 5. 2016
8
Captain America: Občanská válka
(2016)
11. 5. 2016
7
Orel Eddie
(2016)
28. 4. 2016
8
Pátá vlna
(2016)
28. 4. 2016
5
Kung Fu Panda 3
(2016)
28. 4. 2016
9.5
Predátor
(1987)
26. 4. 2016
10
Deadpool
(2016)
7. 4. 2016
7.5
Pád Londýna
(2016)
7. 4. 2016
7.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
7. 4. 2016
5.5
Žabák Ribit
(2014)
7. 1. 2016
7.5
Spectre
(2015)
7. 1. 2016
7.5
Room
(2015)
7. 1. 2016
5
Pan
(2015)
17. 10. 2015
6.5
Zvonilka a tvor Netvor
(2014)
17. 10. 2015
8
Marťan
(2015)
17. 10. 2015
8.5
Načíst další
1
2