Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
voleman
Václav Voleman
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
242
Od nejnovějších
U-Turn
(1997)
26. 8. 2020
8.5
Prvotní strach
(1996)
26. 8. 2020
8
Děcka jsou v pohodě
(2010)
26. 8. 2020
7
Chcete být milionářem?
(2016)
26. 8. 2020
7
Nesnesitelná krutost
(2003)
14. 5. 2019
7.5
Piráti na vlnách
(2009)
14. 5. 2019
9
Lola běží o život
(1998)
14. 5. 2019
9
Kokain
(2001)
6. 6. 2018
8
Rychle a zběsile 6
(2013)
6. 6. 2018
7.5
Osvícení
(1980)
6. 6. 2018
8.5
Muži v černém 3
(2012)
1. 3. 2017
8
Casino
(1995)
1. 3. 2017
9
X-Men: První třída
(2011)
1. 3. 2017
9.5
Velká ryba
(2003)
20. 2. 2017
10
Podfu(c)k
(2000)
20. 2. 2017
9.5
Tři dny ke svobodě
(2010)
20. 2. 2017
9
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
2. 12. 2016
8.5
Hanebný pancharti
(2009)
2. 12. 2016
9.5
Matrix Reloaded
(2003)
2. 12. 2016
8
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
14. 9. 2016
9
Manitouova bota
(2001)
14. 9. 2016
7.5
Truman Show
(1998)
14. 9. 2016
9
Poslední Mohykán
(1992)
31. 8. 2016
8.5
Sedm samurajů
(1954)
31. 8. 2016
7.5
Návštěvníci
(1983)
31. 8. 2016
9
Bídníci
(1998)
9. 8. 2016
8
Star Trek
(2009)
9. 8. 2016
9
Střihoruký Edward
(1990)
9. 8. 2016
9
Počátek
(2010)
29. 7. 2016
9.5
Ben X
(2007)
29. 7. 2016
7
Indiana Jones a poslední křížová výprava
(1989)
29. 7. 2016
10
Perníkový táta
(2008)
15. 7. 2016
10
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
15. 7. 2016
8.5
Barton Fink
(1991)
15. 7. 2016
8.5
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
9. 6. 2016
8.5
Tahle země není pro starý
(2007)
9. 6. 2016
9
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
9. 6. 2016
8
Klub rváčů
(1999)
31. 5. 2016
9.5
Smrtonosná past
(1988)
31. 5. 2016
10
Leon
(1994)
31. 5. 2016
10
1
2
3
4
5
6
7