Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
memphistto
Michal Špalek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
58
Od nejnovějších
Thor: Láska jako hrom
(2022)
28. 11. 2022
6.5
Batman začíná
(2005)
28. 11. 2022
9
Smrt na Nilu
(2022)
28. 11. 2022
6
Vražda v Orient expresu
(2017)
28. 11. 2022
7
Není čas zemřít
(2021)
28. 11. 2022
9
Tiché místo
(2018)
6. 6. 2018
7.5
Avengers: Infinity War
(2018)
6. 6. 2018
9.5
Jumanji: Vítejte v džungli!
(2017)
6. 6. 2018
7.5
Thor: Ragnarok
(2017)
28. 11. 2017
9.5
Smrtihlav
(2017)
28. 11. 2017
7
Liga spravedlnosti
(2017)
28. 11. 2017
6
Rande naslepo
(2017)
14. 11. 2017
7.5
Dunkerk
(2017)
14. 11. 2017
6.5
Barry Seal: Nebeský gauner
(2017)
14. 11. 2017
8.5
Vetřelec 3
(1992)
12. 8. 2017
9
Vetřelci
(1986)
12. 8. 2017
9
Vetřelec
(1979)
12. 8. 2017
9
Rychle a zběsile 5
(2011)
1. 3. 2017
9
Jak se zbavit nevěsty
(2016)
1. 3. 2017
4
John Wick 2
(2017)
1. 3. 2017
9
Rivalové
(2013)
21. 2. 2017
9
Padesát odstínů temnoty
(2017)
21. 2. 2017
1.5
Warcraft: První střet
(2016)
21. 2. 2017
9.5
Pařba o Vánocích
(2016)
16. 12. 2016
5.5
Speciální jednotka
(2011)
5. 12. 2016
5.5
Vánoční Kameňák
(2015)
5. 12. 2016
2
Ninja Assassin
(2009)
5. 12. 2016
6.5
Ben-Hur
(2016)
29. 8. 2016
4
Star Trek: Do neznáma
(2016)
21. 8. 2016
7.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
21. 8. 2016
9.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
21. 8. 2016
6
SEZN@MKA
(2016)
16. 8. 2016
9
Zoolander No. 2
(2016)
10. 8. 2016
4.5
Zoolander
(2001)
10. 8. 2016
6.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
10. 8. 2016
6
Husí kůže
(2015)
30. 4. 2016
5.5
Stážista
(2015)
30. 4. 2016
7.5
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
30. 4. 2016
8
Lovec: Zimní válka
(2016)
26. 4. 2016
5
Mr. & Mrs. Smith
(2005)
13. 4. 2016
8.5
Načíst další
1
2