Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
mkubalikova
Martina Kubalíková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
69
Od nejnovějších
Blade Runner 2049
(2017)
28. 11. 2017
10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
28. 11. 2017
7
Vražda v Orient expresu
(2017)
28. 11. 2017
9
Padesát odstínů temnoty
(2017)
14. 8. 2017
3
Rychle a zběsile 8
(2017)
14. 8. 2017
8
Trestanec
(2017)
14. 8. 2017
9
Dunkerk
(2017)
21. 7. 2017
10
Circle: Uzavřený kruh
(2017)
14. 7. 2017
4
Wonder Woman
(2017)
14. 7. 2017
7
Spider-Man: Homecoming
(2017)
14. 7. 2017
8
Osm hrozných
(2015)
1. 3. 2017
9
Místo u moře
(2016)
1. 3. 2017
9
La La Land
(2016)
1. 3. 2017
10
Spojenci
(2016)
1. 3. 2017
7
Skrytá čísla
(2016)
1. 3. 2017
8
Moonlight
(2016)
1. 3. 2017
7
V hlavě
(2015)
7. 1. 2016
8
Marťan
(2015)
7. 1. 2016
9
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
7. 1. 2016
7
Bez kalhot XXL
(2015)
14. 8. 2015
5
Méďa 2
(2015)
14. 8. 2015
7
Jurský svět
(2015)
14. 8. 2015
9
Špión
(2015)
14. 8. 2015
8
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
14. 8. 2015
9
Avengers: Age of Ultron
(2015)
14. 8. 2015
8
Popelka
(2015)
14. 8. 2015
9
Rezistence
(2015)
14. 8. 2015
6
Focus
(2015)
14. 8. 2015
6
Mortdecai: Grandiózní případ
(2015)
14. 8. 2015
6
Hacker
(2015)
14. 8. 2015
7
Ant-Man
(2015)
14. 8. 2015
8
Rychle a zběsile 7
(2015)
14. 8. 2015
7
Mission: Impossible - Národ grázlů
(2015)
14. 8. 2015
8
Noční běžec
(2015)
14. 8. 2015
7
300: Vzestup říše
(2014)
10. 4. 2015
8
Zmizelá
(2014)
10. 4. 2015
10
Zloba - Královna černé magie
(2014)
10. 4. 2015
9
Strážci Galaxie
(2014)
10. 4. 2015
9
Pompeje 3D
(2014)
10. 4. 2015
6
Noe
(2014)
10. 4. 2015
6
Načíst další
1
2