Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Mr.T
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
54
Od nejnovějších
Moje tlustá řecká svatba
(2002)
11. 5. 2016
7.5
Vinyl
(2016)
11. 5. 2016
8.5
Hardcore Henry
(2015)
11. 5. 2016
7
Kingsman: Tajná služba
(2014)
15. 4. 2016
8
Ulice Cloverfield 10
(2016)
15. 4. 2016
7.5
Kolonie
(2015)
15. 4. 2016
9
Rudý kapitán
(2016)
5. 4. 2016
7.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
5. 4. 2016
6
Spotlight
(2015)
5. 4. 2016
7.5
Transformers: Zánik
(2014)
4. 3. 2016
4
Na sever severozápadní linkou
(1959)
4. 3. 2016
10
Ave, Caesar!
(2016)
4. 3. 2016
3
Deadpool
(2016)
11. 2. 2016
8
Zbrusu Nový zákon
(2015)
7. 2. 2016
7
Sázka na nejistotu
(2015)
7. 2. 2016
10
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází
(2016)
7. 2. 2016
7
Muž na laně
(2015)
4. 12. 2015
8.5
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
4. 12. 2015
9
Everest
(2015)
4. 12. 2015
8
Ex Machina
(2014)
20. 7. 2015
7.5
Velká nádhera
(2013)
20. 7. 2015
7.5
Ant-Man
(2015)
20. 7. 2015
8
Slavnosti sněženek
(1983)
9. 7. 2015
10
Constantine
(2005)
9. 7. 2015
8
Total Recall
(1990)
9. 7. 2015
9
Sedm
(1995)
9. 7. 2015
10
Počátek
(2010)
9. 7. 2015
9.5
2001: Vesmírná odysea
(1968)
9. 7. 2015
10
Big Lebowski
(1998)
9. 7. 2015
10
Requiem za sen
(2000)
9. 7. 2015
10
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
9. 7. 2015
9.5
Osvícení
(1980)
9. 7. 2015
10
Amadeus
(1984)
9. 7. 2015
10
Vetřelci
(1986)
9. 7. 2015
9.5
Avengers: Age of Ultron
(2015)
18. 6. 2015
7
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
18. 6. 2015
10
Dítě číslo 44
(2015)
18. 6. 2015
6
Zrození Planety opic
(2011)
18. 6. 2015
9.5
Vesničko má středisková
(1985)
18. 6. 2015
10
Četa
(1986)
18. 6. 2015
10
1
2