Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
TerkaCZ
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
86
Od nejnovějších
Pouto
(2017)
1. 10. 2019
6
Zrodila se hvězda
(2018)
1. 10. 2019
8
Lék na život
(2017)
1. 10. 2019
6
To Kapitola 2
(2019)
1. 10. 2019
6
Spider-Man: Homecoming
(2017)
14. 11. 2017
7.5
Popelka
(2015)
14. 11. 2017
7
Thor: Ragnarok
(2017)
14. 11. 2017
9
Rick a Morty
(2013)
14. 7. 2017
9.5
Westworld
(2016)
14. 7. 2017
9
John Wick
(2014)
14. 7. 2017
8
Strážci Galaxie 2
(2017)
14. 7. 2017
8
Stranger Things
(2016)
5. 5. 2017
8.5
Matky na tahu
(2016)
5. 5. 2017
7
X-Men: Apokalypsa
(2016)
5. 5. 2017
8
Circle: Uzavřený kruh
(2017)
5. 5. 2017
6.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
30. 8. 2016
8.5
Mělčiny
(2016)
30. 8. 2016
7
Velmi nebezpečné známosti
(1999)
16. 6. 2016
7
Bod zlomu
(2015)
16. 6. 2016
5
Pátá vlna
(2016)
16. 6. 2016
4.5
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
16. 6. 2016
7
V hlavě
(2015)
10. 6. 2016
7
Jak přežít single
(2016)
17. 5. 2016
6
Labyrint: Zkoušky ohněm
(2015)
28. 4. 2016
6.5
Pýcha, předsudek a zombie
(2016)
28. 4. 2016
6.5
Muž z oceli
(2013)
28. 4. 2016
8.5
Stážista
(2015)
28. 4. 2016
8
Lovec: Zimní válka
(2016)
25. 4. 2016
5.5
Papírová města
(2015)
17. 4. 2016
6
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
17. 4. 2016
7.5
Sněhurka a lovec
(2012)
17. 4. 2016
6
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
24. 3. 2016
7
Kingsman: Tajná služba
(2015)
16. 3. 2016
7.5
Temný rytíř
(2008)
16. 3. 2016
9.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
16. 3. 2016
8
Deadpool
(2016)
16. 3. 2016
8
Prolhané krásky
(2010)
18. 7. 2015
7.5
Mimoni
(2015)
18. 7. 2015
7.5
Na hraně zítřka
(2014)
18. 7. 2015
8
Padesát odstínů šedi
(2015)
28. 3. 2015
3
Načíst další
1
2
3