Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
M.Rejčová
Mirka Pechová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
58
Od nejnovějších
Metoda Markovič: Hojer
(2024)
22. 2. 2024
9
Něžné vlny
(2013)
12. 3. 2018
6.5
Inspektor Max
(2018)
7. 3. 2018
3
Největší showman
(2017)
10. 1. 2018
9.5
Velká hra
(2017)
8. 1. 2018
9
X-Men 2
(2003)
27. 11. 2017
5.5
X-Men
(2000)
27. 11. 2017
6
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
27. 11. 2017
7.5
Životní šance
(2013)
18. 10. 2017
7
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
31. 5. 2017
8.5
Bába z ledu
(2017)
6. 3. 2017
7.5
Temné stíny
(2012)
6. 11. 2016
7.5
Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu
(2014)
28. 10. 2016
0.5
Dítě číslo 44
(2015)
15. 10. 2016
6.5
Na vlásku
(2010)
10. 7. 2016
7.5
Nedotknutelní
(2011)
10. 7. 2016
9.5
Co jsme komu udělali?
(2014)
9. 6. 2016
8
Návštěvníci
(1993)
9. 6. 2016
8.5
Návštěvníci 2: V chodbách času
(1998)
9. 6. 2016
7.5
Návštěvníci 3: Revoluce
(2016)
30. 5. 2016
5
Příběh Alvina Straighta
(1999)
27. 12. 2015
9.5
Pevné pouto
(2009)
27. 12. 2015
5.5
Pí a jeho život
(2012)
27. 12. 2015
8.5
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
27. 12. 2015
10
Indiana Jones a chrám zkázy
(1984)
27. 12. 2015
6.5
Indiana Jones a poslední křížová výprava
(1989)
27. 12. 2015
10
Zběsilý útěk
(2006)
27. 12. 2015
7
America
(2009)
27. 12. 2015
6
Frekvence
(2000)
27. 12. 2015
7.5
Zděšení
(1994)
27. 12. 2015
8
Vášeň mezi řádky
(2013)
27. 12. 2015
3.5
Rozbité zrcadlo
(1980)
27. 12. 2015
8.5
Učitelé
(1984)
27. 12. 2015
5.5
Zorro
(1975)
27. 12. 2015
9
Nejlepší můži
(2012)
27. 12. 2015
7.5
Povídka o policajtovi
(1975)
27. 12. 2015
10
Král tančí
(2000)
27. 12. 2015
4.5
Poloviční šance
(1998)
27. 12. 2015
7.5
Odsouzení
(2010)
27. 12. 2015
7.5
Zemský ráj to napohled
(2009)
1. 6. 2015
5.5
Načíst další
1
2