Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
katush
Káča Demlová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
40
Od nejnovějších
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
6. 12. 2017
8.5
Harry Potter a Tajemná komnata
(2002)
27. 1. 2015
10
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
27. 1. 2015
10
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
(2004)
27. 1. 2015
10
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
27. 1. 2015
10
Harry Potter a Fénixův řád
(2007)
27. 1. 2015
10
Harry Potter a Relikvie smrti - část 1
(2010)
27. 1. 2015
10
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
27. 1. 2015
10
Z pekla
(2001)
27. 1. 2015
7.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
19. 1. 2015
10
Hodinový manžel
(2014)
19. 1. 2015
7
Requiem za sen
(2000)
5. 11. 2014
9
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
29. 10. 2014
8.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
29. 10. 2014
8.5
Hanebný pancharti
(2009)
22. 10. 2014
9.5
Matrix
(1999)
22. 10. 2014
9.5
Nedotknutelní
(2011)
22. 10. 2014
9
Pelíšky
(1999)
22. 10. 2014
9
Schindlerův seznam
(1993)
22. 10. 2014
9.5
Mlčení jehňátek
(1991)
22. 10. 2014
9
Sedm
(1995)
22. 10. 2014
9.5
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
22. 10. 2014
7
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
21. 10. 2014
10
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
21. 10. 2014
10
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
21. 10. 2014
10
Počátek
(2010)
21. 10. 2014
10
Forrest Gump
(1994)
21. 10. 2014
10
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
21. 10. 2014
9.5
Planeta opic
(2001)
21. 10. 2014
6.5
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
(2005)
21. 10. 2014
9
Karlík a továrna na čokoládu
(2005)
21. 10. 2014
9.5
Temné stíny
(2012)
21. 10. 2014
7
Ospalá díra
(1999)
21. 10. 2014
9
Alenka v říši divů
(2010)
21. 10. 2014
7.5
Sin City - město hříchu
(2005)
21. 10. 2014
9.5
Střihoruký Edward
(1990)
21. 10. 2014
9
Případ nevěrné Kláry
(2009)
21. 10. 2014
2
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
(2014)
17. 10. 2014
8.5
Nymfomanka, část I.
(2013)
9. 9. 2014
8.5
Díra u Hanušovic
(2014)
12. 8. 2014
9