Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
michaela159
Michaela Špachtová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
333
Od nejnovějších
Železná srdce
(2014)
25. 12. 2014
8
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
25. 12. 2014
7
Návrat blbýho a blbějšího
(2014)
25. 12. 2014
5
Jak vycvičit draka 2
(2014)
2. 8. 2014
8.5
Všechny cesty vedou do hrobu
(2014)
2. 8. 2014
5.5
Hvězdy nám nepřály
(2014)
2. 8. 2014
8.5
Na hraně zítřka
(2014)
2. 8. 2014
9.5
Doupě
(2014)
29. 5. 2014
3
Jedna za všechny
(2014)
29. 5. 2014
3.5
Divergence
(2014)
29. 5. 2014
7
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
24. 5. 2014
9
Rio 2
(2014)
16. 5. 2014
5.5
Pojedeme k moři
(2014)
16. 5. 2014
7.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
16. 5. 2014
8.5
Walesa: člověk naděje
(2013)
8. 4. 2014
2
Dlouhá cesta dolů
(2014)
8. 4. 2014
6.5
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
8. 4. 2014
10
Odhalený přístav
(2012)
21. 11. 2013
1.5
Křídla Vánoc
(2013)
21. 11. 2013
6
Cesta za Vánoční hvězdou
(2012)
21. 11. 2013
4.5
DK
(2013)
21. 11. 2013
1.5
Nepravděpodobná romance
(2013)
21. 11. 2013
1
Komorník
(2013)
21. 11. 2013
6
Muse v Římě 2013
(2013)
21. 11. 2013
3.5
Velká nádhera
(2013)
21. 11. 2013
4
Žena v kleci
(2013)
21. 11. 2013
3.5
Ptačí úlet
(2013)
21. 11. 2013
2
Apokalypsa v Hollywoodu
(2013)
21. 11. 2013
1
Enderova hra
(2013)
21. 11. 2013
8
Hoteliér
(2013)
21. 11. 2013
1
Battle of the Year
(2013)
21. 11. 2013
4.5
Epizoda ze života sběrače železa
(2013)
21. 11. 2013
3.5
U Konce světa
(2013)
21. 11. 2013
7
Machete zabíjí
(2013)
21. 11. 2013
0.5
Příběh kmotra
(2013)
21. 11. 2013
2
Carrie
(2013)
21. 11. 2013
5.5
Don Jon
(2013)
21. 11. 2013
5.5
Tanec mezi střepinami
(2012)
21. 11. 2013
2
Rozbitý svět
(2012)
21. 11. 2013
3
Turbo
(2013)
21. 11. 2013
2
Načíst další
1
4
5
6
9