Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
roman3008
Roman Mikša
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
34
Od nejnovějších
V zajetí démonů 2
(2016)
14. 6. 2016
10
Chlapectví
(2014)
21. 5. 2015
8.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
21. 5. 2015
0
Zelená míle
(1999)
21. 5. 2015
10
Forrest Gump
(1994)
21. 5. 2015
10
Dovolená za trest
(2014)
21. 5. 2015
9
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
21. 5. 2015
3.5
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
21. 5. 2015
7
22 Jump Street
(2014)
21. 5. 2015
9.5
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
21. 5. 2015
7
Whiplash
(2014)
21. 5. 2015
0
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
21. 5. 2015
7.5
Zmizelá
(2014)
21. 5. 2015
8
Hvězdy nám nepřály
(2014)
21. 5. 2015
8.5
Na hraně zítřka
(2014)
21. 5. 2015
7
Interstellar
(2014)
21. 5. 2015
7.5
Donšajni
(2013)
11. 3. 2014
0
Prci, prci, prcičky: Školní sraz
(2012)
23. 11. 2013
8
Thor: Temný svět
(2013)
21. 11. 2013
9
Gravitace
(2013)
14. 11. 2013
10
V zajetí démonů
(2013)
7. 8. 2013
10
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
25. 7. 2013
10
Nedotknutelní
(2011)
24. 7. 2013
10
Telefonní budka
(2002)
9. 7. 2013
7
Ratatouille
(2007)
9. 7. 2013
7
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
(2004)
9. 7. 2013
7.5
Let číslo 93
(2006)
9. 7. 2013
7.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
9. 7. 2013
10
Revival
(2013)
9. 7. 2013
0
Labyrint
(2011)
27. 6. 2013
4.5
Iron Man 2
(2010)
26. 5. 2013
7.5
Babovřesky
(2013)
26. 5. 2013
6
Avengers
(2012)
26. 5. 2013
9.5
Babycall
(2011)
7. 5. 2013
8