Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
bigsoul
Patrik Kindernay
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
757
Od nejnovějších
V hlavě 2
(2024)
13. 7. 2024
10
Menu
(2022)
24. 6. 2024
8
Rebel Moon: Druhá část - Jizvonoška
(2024)
20. 4. 2024
2
Gentlemani
(2024)
14. 3. 2024
10
Duna: Část druhá
(2024)
5. 3. 2024
10
Avatar: Legenda o Aangovi
(2024)
29. 2. 2024
8
Griselda
(2024)
1. 2. 2024
6
Equalizer 2
(2018)
2. 1. 2024
8
Spider-Man: Napříč paralelními světy
(2023)
23. 12. 2023
10
Ambulance
(2022)
17. 8. 2023
2
Star Trek: Podivné nové světy
(2022)
15. 6. 2023
8
Láska a smrt
(2023)
25. 5. 2023
10
Ant-Man a Wasp: Quantumania
(2023)
18. 5. 2023
2
Strážci Galaxie: Volume 3
(2023)
7. 5. 2023
10
Bullet Train
(2022)
17. 4. 2023
8
Vřískot 6
(2023)
10. 3. 2023
8
Black Panther: Wakanda nechť žije
(2022)
1. 2. 2023
4
Letuška
(2020)
23. 1. 2023
10
Black Adam
(2022)
16. 12. 2022
6
Avatar: The Way of Water
(2022)
14. 12. 2022
10
Pinocchio Guillerma del Tora
(2022)
9. 12. 2022
10
Kongo
(1995)
18. 11. 2022
8
Jurský svět: Nadvláda
(2022)
3. 11. 2022
4
Na západní frontě klid
(2022)
31. 10. 2022
8
Thor: Láska jako hrom
(2022)
10. 9. 2022
4
Elvis
(2022)
5. 9. 2022
10
Krotitelé duchů: Odkaz
(2021)
28. 8. 2022
8
Predátor: Kořist
(2022)
5. 8. 2022
10
Klan Gucci
(2021)
18. 7. 2022
8
Obi-Wan Kenobi
(2022)
23. 6. 2022
6
Životní trefa
(2022)
9. 6. 2022
8
Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství
(2022)
5. 5. 2022
8
The Batman
(2022)
20. 4. 2022
8
Projekt Adam
(2022)
23. 3. 2022
4
Matrix Resurrections
(2021)
13. 3. 2022
2
Spider-Man: Bez domova
(2021)
13. 1. 2022
10
K zemi hleď!
(2021)
25. 12. 2021
8
Arcane: League of Legends
(2021)
25. 11. 2021
10
Red Notice
(2021)
19. 11. 2021
4
Hra na oliheň
(2021)
6. 10. 2021
10
1
16
17
18
19