Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
pery34
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
91
Od nejnovějších
Démon zatracení
(2019)
5. 8. 2020
8.5
3Bobule
(2020)
5. 8. 2020
10
Havel
(2020)
5. 8. 2020
10
Přes prsty
(2019)
1. 10. 2019
7.5
Román pro pokročilé
(2019)
1. 10. 2019
10
Rambo: Poslední krev
(2019)
1. 10. 2019
10
Circle: Uzavřený kruh
(2017)
9. 5. 2017
10
Personal Shopper
(2016)
9. 5. 2017
10
Neznámá dívka
(2016)
9. 5. 2017
10
Velká čínská zeď
(2016)
9. 5. 2017
10
La La Land
(2016)
9. 5. 2017
10
Strážci Galaxie 2
(2017)
9. 5. 2017
10
Komorná
(2016)
14. 2. 2017
10
Vzkaz v láhvi
(2016)
14. 2. 2017
10
Richard Müller: Nepoznaný
(2016)
14. 2. 2017
10
Já, Daniel Blake
(2016)
14. 2. 2017
10
Jackie
(2016)
14. 2. 2017
10
Všechno nebo nic
(2017)
14. 2. 2017
10
LEGO® Batman film
(2017)
14. 2. 2017
10
Padesát odstínů temnoty
(2017)
14. 2. 2017
10
Obr Dobr
(2016)
16. 9. 2016
10
Nerve: Hra o život
(2016)
16. 9. 2016
10
Buchty a klobásy
(2016)
16. 9. 2016
10
Tajný život mazlíčků
(2016)
22. 8. 2016
10
Barbar Conan
(1982)
12. 8. 2016
10
Jason Bourne
(2016)
10. 8. 2016
10
Matky na tahu
(2016)
10. 8. 2016
10
Podfukáři 2
(2016)
7. 8. 2016
10
SEZN@MKA
(2016)
7. 8. 2016
10
Sebevražedný oddíl
(2016)
7. 8. 2016
10
Hledá se Dory
(2016)
29. 7. 2016
10
Zhasni a zemřeš
(2016)
29. 7. 2016
10
Doba ledová: Mamutí drcnutí
(2016)
29. 7. 2016
10
Než jsem tě poznala
(2016)
14. 7. 2016
10
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
14. 7. 2016
10
Očista: Volební rok
(2016)
14. 7. 2016
10
Správní chlapi
(2016)
10. 6. 2016
10
X-Men: Apokalypsa
(2016)
10. 6. 2016
10
Angry Birds ve filmu
(2016)
10. 6. 2016
10
Želvy Ninja 2
(2016)
10. 6. 2016
10
Načíst další
1
2
3