Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Lukynho7
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
435
Od nejnovějších
Terapie pravdou
(2023)
18. 4. 2023
10
Kolja
(1996)
5. 4. 2021
10
Snowboarďáci
(2004)
3. 1. 2021
8
Gentlemani
(2020)
23. 10. 2020
10
Chicagský tribunál
(2020)
18. 10. 2020
10
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
28. 9. 2019
6
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
28. 9. 2019
8
Avengers: Endgame
(2019)
28. 9. 2019
10
Rocketman
(2019)
28. 9. 2019
6
To Kapitola 2
(2019)
28. 9. 2019
2
Shazam!
(2019)
28. 9. 2019
4
Pokémon: Detektiv Pikachu
(2019)
28. 9. 2019
8
Hellboy
(2019)
28. 9. 2019
0
Ad Astra
(2019)
28. 9. 2019
0
Toy Story 4: Příběh hraček
(2019)
28. 9. 2019
8
Úplně debilní zprávy
(2018)
24. 4. 2019
10
Black Panther
(2018)
17. 2. 2018
8
Zabiják a bodyguard
(2017)
7. 9. 2017
10
Vyšehrad
(2016)
24. 1. 2017
10
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
4. 12. 2016
10
My All American
(2015)
30. 11. 2016
10
Osm hrozných
(2015)
25. 9. 2016
8
V hlavě
(2015)
25. 9. 2016
8
Sebevražedný oddíl
(2016)
8. 8. 2016
8
Warcraft: První střet
(2016)
30. 7. 2016
8
V srdci moře
(2015)
24. 6. 2016
8
V zajetí démonů 2
(2016)
20. 6. 2016
10
Centrální inteligence
(2016)
17. 6. 2016
8
X-Men: Apokalypsa
(2016)
19. 5. 2016
6
Captain America: Občanská válka
(2016)
18. 5. 2016
10
Hardcore Henry
(2015)
24. 4. 2016
8
Pád Londýna
(2016)
13. 4. 2016
6
Everest
(2015)
9. 4. 2016
8
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
28. 3. 2016
8
Annie
(2014)
25. 3. 2016
6
Divoká stvoření jižních krajin
(2012)
25. 3. 2016
6
Oscar 2016
(2016)
29. 2. 2016
6
Most špiónů
(2015)
28. 2. 2016
8
Creed
(2015)
26. 2. 2016
10
Wilsonov
(2015)
21. 2. 2016
2
1
8
9
10
11